Poslednú aktualizáciu dňa 18/03/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 13.03.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 13. marca 2023

Aktuálny horoskop týždňa naznačuje, že svetové udalosti budú ovplyvnené viacerými disharmonickými konšteláciami, ktoré sa môžu odzrkadliť vyčíňaním prírodných a teroristických živlov. V hre môžu byť prudké veterné smršte sprevádzané vodnými zrážkami v rôznych formách. V prírode, na svetových trhoch a v spoločnosti bude výrazné napätie, nemožno vylúčiť sociálne nepokoje a pravdepodobné sú aj veľké výkyvy cien ropy a zemného plynu.

Neptún v Synastrii AnteAr
Kľúčovú rolu v aktuálnom horoskope týždňa hrá Neptún

Pondelok 13. marca

08:20Luna vstupuje do znamenia Strelca.

Utorok 14. marca

Mars v napätom postavení s Neptúnom od 9. do 19. marca je zvodný a mätúci vplyv, ktorý dominuje tomuto týždennému horoskopu. Problémy vo vzťahoch môžu vzniknúť kvôli sklonu k podozrievavosti, paranoji, žiarlivosti alebo pomstychtivosti. Je však nutné vyhnúť sa pokušeniu konať proti druhým kvôli takýmto zmäteným motiváciám. Nedovoľte, aby vás ovládol váš strach alebo predstavivosť. Dávajte si pozor na ponuky, ktoré sa zdajú byť príliš dobré na to, než aby boli pravdivé.

Streda, 15. marca

3. lunárna štvrť – Luna na 24°♐13 v disharmonickej väzbe s Neptúnom sústreďuje zmätok a neistotu z kvadratúry Marsu do vašich emócií, intímnych vzťahov, do záležitostí týkajúcich sa domova a rodiny. Podivné pocity alebo zážitky vás môžu prinútiť pochybovať o realite, môžete mať pocity sklamania alebo vás môžu oklamať vaši  nepriatelia. Toto nie je vhodný čas na veštecké výklady. Prílišná dôverčivosť, oddávanie sa snom alebo poverám vás môže zaviesť na scestie.

13:05Luna vstupuje do znamenia Kozorožca.

Slnko v spojení s Neptúnom na 25°♓06 od pondelka do soboty ešte viac zvyšuje riziko zmätkov, podvodov a sklamaní. Môžete sa cítiť neisto, či previnilo. Prílišná dôverčivosť môžu viesť k stratám, škandálom alebo ohováraniu. Preto by bolo najlepšie, keby ste boli pri všetkých jednaniach nad vecou. Ak budete mať pochybnosti o svojom presvedčení, môže vám pomôcť vaša viera, spirituálne rituály alebo obrady.

Štvrtok 16. marca

Spojenie vibrácií Merkúra a Neptúna na 25°♓08 od utorka do piatku komplikuje diskusie a obchodné rokovania kvôli dezinformáciám alebo zmätkom. Snažte sa preto dodržiavať základné pravidlá komunikácie. V prípade podpisovania zmlúv alebo vybavovania záležitostí týkajúcich sa štátnej správy a práva vyhľadajte odbornú radu. Držte sa ďalej od konšpiračných teórií, kultov, drog a alkoholu.

Slnko v napätom postavení s Marsom od 12. do 20. marca prináša do tohto týždenného horoskopu riziko zmätkov a lží. Tieto energie sa môžu prejaviť podráždenosťou, netrpezlivosťou, hnevom, frustráciou alebo nevôľou. Muži alebo asertívne ženy sa môžu pokúsiť otestovať vaše hranice. Snažte sa nereagovať na akékoľvek provokácie alebo hrozby agresiou. Odporúča sa obranný postoj. Hľadajte kompromis alebo jednoducho ustúpte.

Venuša v napätom postavení s Plutom od utorka do soboty by sa mohla odzrkadliť bojom o moc v milostných vzťahoch, pretože na povrch vypláva tlejúce napätie. Nezdravé vzťahy sa môžu rozpadnúť, ale vzťahy postavené na pevných základoch túto intenzitu vydržia. Možno budete mať naliehavý pocit príťažlivosti, ktorý by mohol viesť k novému intenzívnemu romániku. Bude však potrebné dávať pozor na riziko manipulácie, stalkovania, tajnostkárstva, prejavov žiarlivosti a pocitov posadnutosti.

23:34Venuša vstupuje do Býka.

Piatok 17. marca

Merkúr v kvadratúre s Marsom od stredy do soboty prináša sklon k hektickému mysleniu, ktoré by mohlo spôsobiť, že budete robiť unáhlené závery, hovoriť nesprávne veci a robiť chyby. Skôr než niečo poviete, je dôležité najprv pozorne počúvať a premýšľať. V opačnom prípade sú možné nezhody, hádky a dokonca aj otvorené nepriateľstvo. Nahromadenú energiu bezpečne uvoľnite prostredníctvom tvorivých projektov alebo fyzického cvičenia.

Slnko s Merkúrom na 26°♓34 od utorka do nedele posilňuje hektický charakter tohto týždenného horoskopu. Slnko a Merkúr sú v spojení s Neptúnom, všetko v kvadratúre s Marsom. Môže sa stať, že bude ťažké dať všetkému zmysel. Preťaženie informáciami môže viesť k zmätenému mysleniu, takže môžete mať problém jasne sa vyjadrovať. Ďalšia cesta k nedorozumeniam alebo hádkam.

15:24Luna vstupuje do Vodnára.

Venuša v harmonickom spojení so Saturnom od stredy do nedele má upokojujúci vplyv a je vhodný pre milostné vzťahy, najmä ak sa usilujete o dlhodobý záväzok a vernosť. Romantika a náklonnosť sa vám budú zdať menej dôležité ako stabilita a istota. Ste ochotní obetovať krátkodobé uspokojenie pre dlhodobé dobro vzťahu.

Sobota 18. marca

Merkúr v harmonickom spojení s Plutom od piatka do nedele prináša intenzívne premýšľanie a rozhovory. Skúmavá a prenikavá povaha vašej mysle môže odhaliť tajomstvá a konšpirácie. Vďaka vášmu silnému intelektu a silnej intuícii budete pri rozhovoroch s druhými presvedčiví. Dokážete predať posolstvo a presvedčiť druhých o myšlienkach, ktorých sa ostatní zvyčajne boja alebo sú príliš opatrní. Je to vhodný čas aj na štúdium a skúšky.

Nedeľa 19. marca

05:24Merkúr vstupuje do znamenia Barana.

16:11Luna vstupuje do znamenia Rýb.

Merkúr v mierne pôsobiacom harmonickom spojení so Saturnom od soboty do pondelka prináša vytrvalosť a húževnatosť potrebnú na dokončenie náročných a dlhodobých projektov. Dobrá koncentrácia, zdravý rozum a systematický prístup vám pomôžu pri prijímaní dôležitých rozhodnutí.

Jupiter v mierne pôsobiacom harmonickom spojení s Uránom od 11. do 24. marca prináša šťastie, slobodu a príležitosti, ktoré vám spríjemnia život. Kreatívna inteligencia a experimentovanie môžu viesť k novým nápadom a prelomovým objavom. Predchádzajúcu netrpezlivosť môže nahradiť vzrušené očakávanie a prekvapujúce príležitosti.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa ( na stránke pod textom horoskopu )

Súvisiace témy:

Škola klasickej astrológie

Horoskop na minulý týždeň

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Astrológia – zoznam článkov

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality