Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 14.11.2022

Konštelácie tretieho novembrového týždňa prinášajú výrazne viac harmónie a pohody, než predchádzajúce dni. Napriek energii retrográdneho Marsu v Blížencoch v disharmonickej väzbe s Neptúnom zo znamenia Rýb, ktorá prináša riziko letargie a skľúčenosti, všetky ostatné konštelácie pôsobia príjemne a povzbudzujúco. Horoskop týždňa je nad očakávanie skutočne mimoriadne priaznivý 😉

- astrologické štúdio AnteAr

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni:

Utorok: 15. novembra 2022 o 03:27 hod. Merkúr v sextile s Plutom od nedele do stredy prináša intenzívne premýšľanie a rozhovory. Skúmavá a prenikavá povaha vašej mysle môže odhaliť rôzne tajomstvá a zápletky. Môžete predať posolstvo a presvedčiť ostatných o nápadoch, ktorých by sa ostatní vo všeobecnosti báli alebo by sa ich stránili. Toto je vhodný čas aj na štúdium a skúšky.

Utorok: 15. novembra 2022 o 04:43 hod. Slnko v trigóne s Neptúnom od soboty do stredy prináša zvýšenú vnímavosť k svojmu okoliu a empatiu k druhým. Získate hlbšie a širšie pochopenie svojho miesta vo svete. Dôležité je, aby ste si uvedomili, že skôr, ako budete môcť pomáhať druhým, je nevyhnutné najprv dosiahnuť vaše vlastné ciele a sny.

Utorok: 15. novembra 2022 o 10:35 hod. Venuša v trigóne s Jupiterom od nedele do stredy má relaxačný a spoločenský vplyv. Váš milostný život ťaží zo zvýšenej charizmy a fyzickej príťažlivosti. Takže toto je veľmi dobrý týždenný horoskop na socializáciu, randenie alebo vyriešenie akéhokoľvek existujúceho vzťahového napätia. Môžete tiež prilákať peniaze, darčeky alebo iné dobré príležitosti, ale iba vtedy, ak sa pokúsite dostať von..

Streda: 16. novembra 2022 o 02:06 hod. Slnko v kvinkunxe s Marsom od pondelka do štvrtka vytvára určitú nerovnováhu medzi vašou identitou a vašimi túžbami. To, čo vedome chcete robiť, sa nemusí vždy zhodovať s vašimi vnútornými túžbami. Niekedy vaše vášne, sexualita a aktivita ignorujú vaše ego a zmysel pre samých seba. Inokedy bude vaša vôľa silnejšia..

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

Streda: 16. novembra 2022 07:08 hod. Venuša vstupuje do Strelca.

Streda: 16. novembra 2022 14:27 – 3. štvrť Mesiaca na 24°♌10 v sextile s Marsom prináša vášeň a nadšenie pre prácu a zábavu. Súťaživý a zároveň kooperatívny prístup uľahčuje výhru. Mimoriadny nárast charizmy, vzostup iniciatívy a odvahy z toho robia dobrú fázu mesiaca na randenie, zlepšovanie vzťahov a hájenie záujmov vlastných i svojich blízkych.

Streda: 16. novembra 2022 16:43 hod. Merkúr v trigóne s Jupiterom od utorka do štvrtka prináša dobré správy, optimizmus, pozitívny prístup a vylepšené sociálne zručnosti. Mali by ste si užívať spoločnosť ľudí a nemali by ste mať problémy s nadväzovaním priateľských vzťahov. Pri plánovaní budúcnosti sa môžete spoľahnúť na širokú perspektívu, dobrý prehľad a rozhodovacie schopnosti..

Štvrtok: 17. novembra 2022 09:41 hod. Merkúr vstupuje do Strelca.

Piatok: 18. novembra 2022 22:37 hod. Pluto v sextile so Slnkom od stredy do nedele v tomto týždennom horoskope zvyšuje vašu potrebu uspieť. Pri dosahovaní svojich cieľov budete odhodlanejší a cieľavedomejší ako zvyčajne. Akékoľvek obsedantné alebo kompulzívne sklony, ktoré máte, môžete využiť na splnenie náročných úloh. Týka sa to najmä všetkého, čo sa vám v živote pokazilo alebo už nie je nápomocné, od upratania neporiadku v miestnosti až po vaše zlozvyky.

Sobota: 19. novembra 2022 o 16:43 hod. retrográdny Mars v kvadratúre s Neptúnom od 9. do 25. novembra môže sťažiť získanie motivácie a môžete byť odradení alebo zmätení. Problémy vo vzťahoch môžu vzniknúť kvôli tendencii stať sa podozrievavý, paranoidný, žiarlivý alebo pomstychtivý. Je však životne dôležité vyhnúť sa pokušeniu konať proti iným kvôli takýmto zmäteným motiváciám. Nedovoľte, aby vás váš strach alebo predstavivosť ovládli. Dávajte si pozor na ponuky, ktoré sa zdajú byť príliš dobré na to, aby boli pravdivé.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

Nedeľa: 20. novembra 2022 o 23:06 hod. Slnko v trigóne s Jupiterom od soboty do utorka začína pozitívnou energiou a nadšením. Pomôže to znížiť riziko letargie a skľúčenosti, ktorú so sebou prináša pretrvávajúca kvadratúra medzi Marsom a Neptúnom. Zvýšená sebadôvera, šťastné a priaznivé okolnosti predstavujú vhodný čas na vynaloženie úsilia, aby ste sa dostali vpred. Príležitosti na rast môžu pochádzať z obchodných dohôd, legislatívy, nových partnerstiev, vzdelávania alebo cestovania na veľké vzdialenosti.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Luna v Levovi

Merkúr v Strelcovi

Venuša v Škorpiónovi

Venuša v Strelcovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality