Poslednú aktualizáciu dňa 25/05/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 15.05.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 15. mája 2023

16. mája, po prechode Jupitera z Barana do Býka, kde zostane až do 26. mája 2024, nastáva astrologicky pomerne uvoľnené obdobie, ideálne na prácu, lásku a užívanie si zmyselných pôžitkov.

V spoločnosti by mala vládnuť skôr optimistická nálada, ľudia by mali byť k sebe priateľskí, tolerantní a láskaví, pretože v tomto období by mala láska a štedrosť zvíťaziť nad zlobou a nad nenávisťou. Je to ideálny čas na rozbehnutie nových projektov, ktoré majú veľkú šancu na trvalý úspech.

Pozitívny extrém nielen tohto mesiaca, ale aj celého roka 2023 nastane medzi 17. a 19. májom, keď sa celkovo 5 z 10 telies Slnečnej sústavy, ktoré astrológia berie do úvahy najmä ( Slnko, Mesiac, Merkúr, Jupiter a Urán ), nachádza v zemitom a stabilnom znamení Býka.

Vyvrcholením potom bude lunárny Nov 19. mája o 17.54 hod. SELČ. Vďaka týmto veľmi pozitívnym konšteláciám dostane ľudstvo celkom mimoriadnu šancu zakopať vojnovú sekeru, podpísať mierové a hospodárske dohody vedúce k prosperite a stabilite.

Májový dážď AnteAr

Pondelok 15. máj

V noci z nedele na pondelok o 05:16 bude Merkúr v zastávke pred obratom do priameho smeru na 05°♉50ʹ. To znamená, že by ste sa mali vyhýbať kritickým rozhodnutiam alebo podpisovaniu dôležitých dokumentov približne dvanásť hodín pred i po tomto okamihu.

Akonáhle sa Merkúr začne pohybovať priamym smerom, môžete sa spoľahnúť na vynikajúce komunikačné a mentálne schopnosti, ktoré prináša Merkúr v sextile so Saturnom.

09:55Luna vstupuje do Barana

Od 11. do 19. mája pocítite nárast vašej magnetickej príťažlivosti a osobného šarmu, čo je ideálny čas na začiatok vášnivých románikov.

Sexuálne stretnutia budú intenzívne a súčasne aj súcitné, nežné a duchovné.

Ak pôjdete na rande, budete pravdepodobne priťahovať menej agresívneho, viac duchovne založeného partnera.

Pri obrane seba a svojich blízkych môžete čerpať zo silnej duchovnej odvahy a bojovného ducha. (15:44 – Mars v trigóne s Neptúnom)

Utorok, 16. máj

19:49Jupiter vstupuje do znamenia Býka

Streda 17. máj

14:27Luna vstupuje do Býka

Od 9. do 26. mája budú vládnuť silné a intenzívne snahy o presadenie našich záujmov. Úspech, moc a vplyv sú možné, ale bez určitej opatrnosti budete musieť za nich zaplatiť.

Bezohľadné odhodlanie, chamtivosť a pokusy o korupciu vás môžu dosiahnuť vaše ciele rýchlejšie alebo vám priniesť viac peňazí, ale za akú cenu?

Obsedantné a nutkavé správanie by vám spôsobilo nielen problémy vo vzťahoch doma a môže vám vytvoriť aj mocných nepriateľov. (15:10 – Jupiter v kvadratúre s Plutom)

Štvrtok, 18. máj

Od utorka do soboty vám harmonické vibrácie pomôžu duchovne sa spojiť s priateľmi a rodinou.

Nárast empatie a prejavy vášho záujmu môžu mať na ostatných povznášajúci účinok, ktorý by sa mohol zhmotniť vo forme väčšej angažovanosti v skupinách každého druhu.

Rovnako dobre však môžete využiť aj individuálnejšie hľadanie duchovného osvietenia prostredníctvom kníh, študijných kurzov alebo konzultácií s vašim astrológom. (10:59 – Slnko v sextile s Neptúnom)

Piatok, 19. mája

Od 7. do 23. mája sú vhodné dni na všetko, čo si vyžaduje jasné myslenie, dobrý úsudok a sústredenie. Harmonické energie prajú obchodným rokovaniam, najmä ohľadom dlhodobých investícií a nehnuteľností.

Či už pôjde o osobné alebo profesionálne rozhovory, ktoré budete viesť, budú pravdepodobne hlboké. Ľudia, s ktorými budete komunikovať, môžu byť oveľa starší alebo naopak mladší ako vy.

Budete pôsobiť kompetentne a budú vás rešpektovať. (08:39 – Merkúr v sextile so Saturnom)

17:53Lunárny Nov 19.05.2023 na 28°♉25ʹ prináša sebadôveru a energiu vykročiť za svojimi túžbami a získať to, čo chcete.

Možno sa budete cítiť silní a odvážni a rozhodnete sa využiť svoju iniciatívu, aby ste sa pustili do práce a zvládli náročné úlohy.

Vďaka zvýšenému sexappealu a charizme je tento lunárny Nov vynikajúci na randenie a vytvára skvelé predpoklady pre začiatok nových milostných románikov.

20:47Luna vstupuje do Blížencov

Sobota, 20. máj

17:31Mars vstupuje do Leva

Od 17. do 24. mája sú dni, ktoré prinášajú intenzívnu vášeň pre dosiahnutie vašich najsilnejších túžob. V tomto súťaživom duchu môžete ísť až do krajnosti, aby ste dosiahli víťazstvo.

Dosiahnutie pozoruhodných úspechov bude možné najmä vtedy, ak konštruktívne usmerníte svoje agresívne a dominantné pudy.

Šikanovanie a krutosť by však viedli k silnému odporu zo strany mocných nepriateľov.

Akákoľvek nátlaková taktika, vyhrážky alebo zastrašovanie sa vám s veľkou pravdepodobnosťou vypomstia. (17:11 – Mars v opozícii s Plutom)

Nedeľa, 21. máj

09:09Slnko vstupuje do Blížencov

Od piatku do nasledujúceho utorka prinášajú kozmické vibrácie schopnosť uplatniť veľkú moc a vplyv na iných ľudí. Je to mimoriadne užitočné pri dosahovaní vašich cieľov a mnoho ľudí to môže pozitívne ovplyvniť.

Uvedomenie si svojej moci a vplyvu znamená, že môžete byť spokojní a hrdí na svoje úspechy, ale nie egoistickí alebo chválenkárski.

Je to vhodný čas na odhaľovanie tajomstiev, bádanie a dôkladné pochopenie tajomných alebo okultných tém. (15:58 – Slnko v trigóne s Plutom)

Pondelok, 22. mája

05:28Luna vstupuje do Raka

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Súvisiace témy:

Retrográdny Merkúr – všetko čo potrebujete vedieť

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Retrográdne planéty v roku 2023

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Býkovi

Venuša v Rakovi

Mars v Rakovi

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!