Poslednú aktualizáciu dňa 23/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 16.1.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 16. januára 2023

Tretí januárový týždeň prináša viacero významných astrologických udalostí, z ktorých najvýznamnejšie je ukončenie retrogradity Merkúra a Uránu. Ďalším významným okamihom je 20. január 2023 o 9:29 hod., kedy sa mení kvalita času, pretože Slnko na svojej púti po ekliptike prechádza zo znamenia Kozorožca do znamenia Vodnára, kde je už Venuša so Saturnom a o deň neskôr ho bude nasledovať aj Luna. Tieto Vodnárske konštelácie môžu vybudiť v ľudských dušiach túžbu po štúdiu náuk na hranici vedy a umenia. Vodnárske krédo voľnost, rovnosť a bratstvoí by malo víťaziť nad ľudskou malosťou a prízemnosťou.

astrologické štúdio AnteAr

Utorok 17. január

Retrográdny Merkúr v napätej väzbe s Marsom od 13. do 25. januára zrýchli vaše myslenie a reč. Môžete sa tiež chcieť podeliť o svoje nápady s kýmkoľvek, kto bude počúvať. Toto môže byť vhodný čas na boj za dobrú vec, získanie publicity a presviedčanie ostatných. Ale ostrý jazyk a netrpezlivá nálada by mohli priniesť zúrivé súperenie, verejné škandály a prispieť k vašej zlej povesti.

Luna vstupuje do Strelca.

Streda 18. január

Merkúr na 8°♑08 ukončí retrográdnu fázu svojho pohybu a začne sa pohybovať priamym smerom

Slnko v konjunkcii s Plutom na 28°♑13 od nedele do piatku dáva potrebu mať väčší vplyv na svoj život. Manipulácia a ovládanie druhých však môže viesť k bojom o moc a konfliktom. Toto je dobrá konštelácia v týždennom horoskope na hlboký výskum a skúmanie. Môžete odhaliť tajomstvá a dostať sa na koreň akýchkoľvek záhad.

Štvrtok 19. január

Luna vstupuje do Kozorožca.

Piatok 20. januára

Slnko vstupuje do Vodnára, kde je už Venuša so Saturnom a o deň neskôr ho bude nasledovať aj Luna. Tieto Vodnárske konštelácie môžu vybudiť v ľudských dušiach túžbu po štúdiu náuk na hranici vedy a umenia. Vodnárske krédo voľnost, rovnosť a bratstvoí by malo víťaziť nad ľudskou malosťou a prízemnosťou

Merkúr v napätej väzbe s Marsom opäť z ničoho nič prináša veľa skvelých nápadov, ktoré budete s nadšením realizovať. Toto môže byť veľmi produktívny čas, najmä pre prácu, ktorá si vyžaduje inteligenciu, kreativitu, manuálnu zručnosť a presviedčanie. Netrpezlivosť, súťaživosť a otvorenosť však prinášajú potenciál pre hádky, konflikty a krízy.

Sobota 21. januára

Venuša v harmonickom spojení s Neptúnom od piatka do nedele podporuje mier, vyrovnanosť, priateľstvo a súcit. Váš milostný život bude ťažiť z vašej zvýšenej nehy a schopnosti spájať sa na duchovnej úrovni. Je to vhodný čas na sledovanie filmov, zábavu, návštevy a skrášľovanie okolia.

Luna vstupuje do Vodnára.

Lunárny Nov v januári 2023 na 01°♒33 je spojený so stálicou Altair na 02°♒05. Táto hviezda v súhvezdí Orla prepožičiava odvážnu, sebavedomú, statočnú, neústupčivú, ambicióznu a liberálnu povahu, veľké a nečakané, no pominuteľné bohatstvo a postavenie velenia. Prepožičiava odolnosť, odvahu a štedrosť a je dobrá pre pokrok právnikov a vojakov.

Nedeľa 22. januára

Venuša v konjunkcii so Saturnom na 24°♒27 od piatku do utorka môže priniesť pocit izolácie a smútku. Možno bude pre vás ťažšie prejaviť lásku a náklonnosť, ale je ľahké byť chladný a zlý. Problémy vo vzťahoch môžu zahŕňať otázky záväzku a lojality. Praktický a rozumný prístup pomôže vyriešiť problémy vo vašej láske.

Urán ukončí retrográdnu fázu svojho pohybu a začne sa pohybovať priamym smerom na 14°♉56.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdny Merkúr – všetko, čo potrebujete vedieť

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Kozorožcovi

Venuša vo Vodnárovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!