Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Týždenný horoskop na týždeň
od 17.08. do 23.08.2020

Charakter energií týždňa

Pri prvom pohľade na konštelácie, ktoré sa postupne uzatvárajú v nasledujúcich dňoch, by sa mohlo zdať, že nás čaká celkom fajn týždeň. Zdanie však klame a nič nie je také, ako sa zdá byť na prvý pohľad. Veci sa nakoniec môžu vyvinúť celkom inak, než sme čakali. Ako to teda bude? Čo je potrebné si všímať a kam zamerať svoju pozornosť? To všetko sa dozviete, ak sa dokážete obrniť trpezlivosťou 😉

Horoskop na dnes AnteAr

Takže poďme na to. Horoskop na týždeň od 17.08. do 23.08.2020 sa začína pomerne pokojnými konšteláciami. Hneď v pondelok sa uzatvorí trigón medzi Merkúrom a Marsom. Napriek tomu, že je to harmonická konštelácia, do spôsobu našej komunikácie vnáša značnú energiu a odzrkadľuje sa v razancii, akou prezentujeme svoje názory, myšlienky a postoje.

V ten istý deň o niečo neskôr prejde Merkúr po ekliptike cez pozíciu, na ktorej stojí Slnko v znamení Leva. Spojenie vibrácií Merkúra s energiou Slnka prináša okamihy v ktorých dokážeme „myslieť vo veľkom“, plánovať projekty a nezaťažovať sa drobnosťami. Navyše s podporou Marsu zo znamenia Barana máme dostatok odvahy pustiť sa do čohokoľvek. A bez nejakých obáv, že by sa mohli objaviť aj problémy a komplikácie. Tie budeme riešiť, až nastanú. Ide jednoducho o to, mať víziu a vieru v to, že to dokážeme, tak sa nezdržujte hlúposťami!

A vzhľadom k tomu, že táto mentálna vízia je podporená Slnkom, sme si plne vedomí jej dopadu na náš život, veríme jej, chceme ju uskutočniť a aj môžeme! Pretože za tým všetkým je nastupujúci sextil Merkúra a Slnka k osi lunárnych uzlov! Ten sa uzatvorí počas utorka. Chcete nový život? A máte plán? Tak do toho! Toto je cesta, ktorá bude fungovať. Cesta, ktorá spája naše osudové smerovanie z miesta, kde sme teraz, tam kam sa máme dostať.

V utorok sa s Venušou v sextile k Uránu určite budeme chcieť odviazať, uvoľniť, jednoducho vybočiť zo zabehaných koľají. Že máte v pláne doma upratovať? O tom pochybujem, ale aj keby, vykašlite sa na to a choďte niekam na výlet. Niekam, kde ste ešte neboli, a vždy ste si hovorili, že by ste chceli.

Zhoďte zo seba to, čo zvyčajne nosíte a oblečte si nejaké atraktívne, možno trochu uletené šaty. Hoci aj tie, čo vám visia v skrini na vešiaku a vy ich nenosíte len preto, že sú hádam až príliš nápadné. Dnes vám to však urobí dobre. A s obedom si tiež nerobte starosti, veď tá nová luxusná reštaurácia pri jazere čaká na otestovanie.

Utorok je jednoducho deň plný úletov a prekvapení. Deň, keď sa môžu splniť sny: vlastne možno deň, kedy sa sny začnú hanbiť za nedostatok fantázie! Deň úplnej slobody prežívania, uletených zážitkov a čistej radosti.

Lunárny Nov v znamení Leva

Streda je spojená s lunárnym Novom na 26. stupni znamenia Leva, podporená trigónom od Marsu v Baranovi. Čas začiatku ďalšieho vývojového cyklu, čas ktorý môže byť predzvesťou nadchádzajúcich zmien…

Máme tu v poradí už ôsmy lunárny Nov od začiatku roka 2020, šiesty od začiatku astrologického roka a tretí od okamihu letného slnovratu.

Lunárny Nov na 26. stupni kráľovského ohnivého znamenia Leva.

Aktuálny Nov je nabitý neskutočnou energiou a má v sebe ohromný potenciál. Prináša príležitosti pre úplne nové začiatky a skvelé možnosti, ako dosiahnuť to, čo chceme.

Jedinou podmienkou je, aby sme vo svojom srdci cítili planúcu túžbu, dať svojmu životu skutočný zmysel. Túžbu spojenú s presvedčením, že napriek všetkým doterajším životným kotrmelcom, sme práve teraz už naozaj pripravení dokázať sami sebe svoju hodnotu. Sebe i svojmu okoliu. Je to o našej hrdosti, o našom sebavedomí i seba-vedomí.

Ak hovorím o množstve energie, mám na mysli nielen výrazné obsadenie dvoch ohnivých znamení Leva a Barana, ale aj ich vzájomné prepojenie takmer exaktným trigónom. Slnko, Merkúr a Luna vo fáze Novu sa spájajú s Marsom. Táto konštelácia sa odzrkadľuje odvahou, bojovnosťou i asertivitou pri presadzovaní našich zámerov a výrazne podporuje sebadôveru v zmysle „Viem, chcem, dokážem!“

Navyše teraz ešte stále doznieva pôsobenie sextilu Venuše s Uránom. Takže popri všetkej tej energii je tu prítomný aj zmysel pre originalitu, nekonvenčnosť a ochotu vybočiť zo zabehaných koľají doterajšieho stereotypu každodennej rutiny.

Každý lunárny Nov je okamihom začiatku ďalšieho vývojového cyklu a preto – ak sme pripravení a naše srdce je naplnené vášnivým odhodlaním pohnúť sa vo svojom živote ďalej – máme práve teraz na to všetky predpoklady.

(… pokračovanie …)

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!