Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 17.10.2022

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni:

  • Mars v Blížencoch na 24° bude pokračovať v spomaľovaní svojho pohybu a začiatkom týždňa vytvorí trigón so Slnkom a Venušou.
  • Naďalej až do 22.10. sa bude spresňovať kvadratúra Saturn – Urán (Saturn na 18° Vodnára a Urán na 17° Býka).
  • Slnko vo Váhach na 24° vytvorí trigón s Marsom v Blížencoch (v utorok o 00:05 hod. SELČ)
  • Venuša vo Váhach na 24° vytvorí trigón s Marsom v Blížencoch (v stredu o 04:20 hod. SELČ)
  • Slnko vo Váhach uzavrie kvadratúru s Plutom na 26° v Kozorožcovi (v stredu o 15:33 hod. SELČ)
  • Venuša vo Váhach uzavrie kvadratúru s Plutom na 26° v Kozorožcovi (vo štvrtok o 08:02 hod. SELČ)
  • S energiou Slnka spojí svoje vibrácie Venuša na 27° vo Váhach (v sobotu o 23:17 hod. SELČ)
  • Merkúr vo Váhach vytvorí trigón so Saturnom 18° vo Vodnárovi (v nedeľu o 03:00 hod. SELČ)
  • Saturn ukončí retrográdnu fázu svojho pohybu a zastane na 18° Vodnára (v nedeľu o 06:07 hod. SELČ)
  • Venuša spolu so Slnkom ukončí svoj pobyt vo Váhach a vstúpia do znamenia Škorpióna (Venuša v nedeľu o 09:51 hod. SELČ a Slnko o 12:35 hod. SELČ)

›› Čo prinášajú tieto konštelácie? Nebudem vám hovoriť, aby ste sa pustili do štúdia astrológie. Nebudem vám hovoriť, že si máte objednať Vašu osobnú astrologickú predpoveď. Aj keď ju budete mať, neprinesie vám úspech, ani za vás nevyrieši vaše problémy. Porozumiete však tomu, čo sa deje vo vašom živote, lepšie si naplánujete ďalšie kroky a budete robiť lepšie rozhodnutia.

Od nedele do utorka môže Venuša v komplikovanom aspekte s Neptúnom spôsobiť nerovnováhu medzi dávaním a prijímaním lásky a náklonnosti. Ak ste hanblivý alebo neistý, môžete mať sklony k vzťahom s ľuďmi, ktorí sa zdajú dokonalí, ale potom vás sklamú.

Slnko v trigóne s Marsom od minulej soboty až do štvrtka prináša sebavedomie a nadšenie, čo z neho robí ideálny čas na začatie nových projektov. Mali by ste sa cítiť silní a odvážni a svoju iniciatívu použiť na rozbeh a zvládnutie náročných úloh.

Od pondelka do štvrtka Venuša v trigóne s Marsom zvyšuje vašu túžbu po spoločenskom kontakte a užívaní si. Slnko a Venuša v trigóne s Marsom je vynikajúcou konšteláciou na zoznamovanie. Existujúce milostné vzťahy by mali prekvitať, a nezadaní by mohli nájsť svoju pravú spriaznenú dušu.

Slnko v kvadratúre s Plutom od pondelka do piatku prináša intenzívnu potrebu mať veci pod kontrolou. To však môže viesť ku konfliktom ega alebo krízam, ktoré vás zaženú do kúta. Pokúste sa objaviť svoje dôvody, prečo chcete všetko ovládať, aby ste sa mohli vyvíjať, nechať veci ísť, uvoľniť sa a cítiť sa menej ohrození. Potom môžete svoju intenzitu nasmerovať na úspech prostredníctvom ambícií a tvrdej práce.

Od utorka do piatku Venuša v kvadratúre s Plutom by mohla viesť k bojom o moc v milostných vzťahoch, ak sa vynorí určité napätie. Nezdravé vzťahy sa môžu skončiť, ale vzťahy ktoré stoja na pevných základoch tú intenzitu vydržia. Mali by ste si však dávať pozor na riziko manipulácie, prenasledovania a žiarlivosti.

Po celý týždeň bude Slnko v presnej konjunkcii s Venušou v znamení Váh v trigóne na Mars v znamení Blížencov a na Saturn v znamení Vodnára, čo vytvára kvalitu času ideálnu pre podpisy významných zmlúv a pre nájdenie rozumných kompromisov pri pokusoch o ukončenie vojnových konfliktov. Toto je jedna z najharmonickejších a najviac pohodových konštelácií celého roku 2022.

Merkúr v trigóne so Saturnom od piatka do budúceho pondelka prináša schopnosť dobrej koncentrácie a zmysel pre detail. Je to vhodný čas na štúdium, dôležité rozhodnutia, rokovania, dlhodobé plánovanie a podpisovanie zmlúv, najmä tých, ktoré sa týkajú nehnuteľností a akcií.

Saturn ukončí svoju retrograditu na 18° Vodnára, čo znamená, že ste sa v posledných mesiacoch mali naučiť určité lekcie o zodpovednosti a zrelosti. Je čas plánovať dosiahnutie svojich dlhodobých cieľov s odhodlaním a jasným zámerom.

Úvod do teórie horoskopov AnteAr

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Kvadratúra Saturn – Urán

Mars v Blížencoch

Venuša vo Váhach

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality