Poslednú aktualizáciu dňa 25/06/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 19.06.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 19. júna 2023

Prichádza mimoriadne náročná tretia júnová dekáda, kedy sa na ekliptike uzatvorí kvadratúra medzi Marsom v znamení Leva a Uránom v Býkovi.

Za tejto konštelácie môžu nastať dramatické situácie v prírode i v spoločnosti, značné škody môžu napáchať výbuchy sopiek, zemetrasenia, tsunami, cyklóny či tornáda.

Najvýznamnejšou udalosťou ďalšieho júnového týždňa je však Letný slnovrat, keď Slnko vstúpi do znamenia Raka.

Horoskop zostavený pre tento okamih a pre zemepisné súradnice hlavného mesta poukazuje skôr na chladnejšie leto na našom území …

Letný slnovrat 2023
Letný slnovrat 2023

Pondelok, 19. júna

Zložité energie disharmonickej väzby medzi Slnkom a Neptúnom môžu do začiatku týždňa priniesť zmätok, sklamania a tendencie k podvodom.

Môže byť pre vás teraz ťažké získať motiváciu alebo nadšenie pre čokoľvek, najmä pre plnenie vašich pracovných povinností.

Môžete sa cítiť neisto a vaša prílišná dôverčivosť či naivita môže viesť k stratám. Preto by bolo najlepšie, keby ste boli pri všetkých jednaniach nad vecou.

Utorok, 20. júna

Merkúr v Blížencoch uzatvorí sextil s Marsom v Levovi, dá sa teda očakávať, že obchody sa budú hýbať, ľudia by mali medzi sebou komunikovať dynamicky a otvorene, nuda nebude na programe týchto dní.

Streda, 21. júna

Slnko vstúpi do znamenia Raka a na Severnej pologuli začína leto. Horoskop zostavený pre tento okamih a pre zemepisné súradnice hlavného mesta Slovenska poukazuje skôr na chladnejšie leto na našom území.

Argumentom v prospech nášho tvrdenia je prítomnosť Saturna vo vodnom znamení Rýb v 4. dome tohto horoskopu, ktorý ovplyvňuje najmä počasie. V rovnakom znamení o niekoľko oblúkových stupňov ďalej je aj jeho vládca Neptún.

Táto pozícia Saturna sama o sebe by poukazovala skôr na suchšie a chladnejšie leto. Avšak vzhľadom k relatívne presnej kvadratúre, ktorú uzatvára Urán (primárny vládca štvrtého domu) s Marsom v ohnivom znamení Leva, sa javia pravdepodobnejšie prudké zvraty počasia od sucha k záplavám. Úrodu môže poškodiť nerovnomerná distribúcia vodných zrážok a občasné požiare.

Tieto chladnejšie konštelácie špecificky ovplyvňujúce klímu v našej republike sú testom pomeru síl astrologických konštelácií a globálneho otepľovania. Ak bude aj toto leto napriek tým „chladným“ konšteláciám horúce, potom by sme mali biť na poplach a ešte zvýšiť intenzitu zadržiavania vody na našom území.

Štvrtok až nedeľa, 22. júna – 25. júna

Mars v znamení Leva vytvorí kvadratúru na Urán v znamení Býka, čo môže priniesť početné nehody v individuálnej i verejnej doprave (vrátane leteckej a železničnej).

Na určitých miestach (najmä Stredná Amerika a západná Afrika) nemožno vylúčiť ani výbuchy sopiek, zemetrasenia, veľké požiare, tornáda či cyklóny.

Následkom búrok sú opäť možné výpadky počítačových a elektrických rozvodných sietí.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Blížencoch

Venuša v Levovi

Mars v Levovi

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality