Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy
v dňoch od 19. do 25.09.2022

Láska, romantika a partnerské vzťahy

Začína sa vám to v živote stále viac a viac zadrhávať? Možno počujete vzdialené, prenikavé škrípanie, ako keď vlak zvoľna pribrzďuje? Je to pravdepodobne kvôli Marsu v Blížencoch.

Je vysoko pravdepodobné, že ak vo svojom natálnom horoskope máte významne obsadené pohyblivé znamenia (t. j. Blíženci, Panna, Strelec alebo Ryby) medzi približne 15 až 25 stupňami, zistíte, že tieto body vo vašom horoskope budú tento týždeň i v nasledujúcich týždňoch vystavené nezvyčajnému tlaku…. a vďaka obávanej retrogradite budete koncom novembra alebo začiatkom decembra tieto stavy opäť zažívať.

- astrologické štúdio AnteAr

No a potom, keď sa retrogradita skončí, tieto body dostanú ďalší zásah od Marsu medzi januárom a marcom budúceho roka.

Neviete si vychutnať dobrú retrograditu? Ale áno, určite viete. Napriek tomu: sledujte vzorce vývoja, ktoré sa tento týždeň začínajú objavovať. Mnohým z nás to prinesie veľmi cenné ponaučenie.

Áno, naďalej pokračuje obdobie, keď je Merkúr retrográdny a stále som z toho unavený. Ak však tento týždeň zistíte, že sa veci vo vašom živote dostávajú na scestie, nebude to len kvôli Merkúru. Je to preto, že Mars je v znamení ovládanom Merkúrom, takže je čas zdvojnásobiť svoju zdržanlivosť. Prosím, pre vaše dobro aj pre prípadných svedkov: ovládajte sa!

Vo piatok Slnko vstupuje do Váh. Teoreticky nám to všetkým dáva v našich vzťahoch príležitosť byť diplomatickejší a ohľaduplnejší k pocitom toho druhého. Viem, že je to stereotyp, ale ľudia, prosím vás, mali by sme sa nad tým aspoň raz za čas zamyslieť.

V piatok vstupuje Merkúr do Panny. Merkúr v Panne je silný a to, dúfajme, uberie z niektorých príliš ostrých hrán tejto retrogradity. A nakoniec, ak ide všetko vo vašom živote inak, než ako chcete, vždy je tu možnosť to resetovať, keď nastane Nový Mesiac. Lunárny Nov v nedeľu bude na 2 stupňoch Váhy. Relatívne ho nenarúšajú náročné aspekty, takže možno budete chcieť využiť tento čas na to, aby ste sa usadili, upokojili sa a premýšľali o tom, kam sa skutočne chcete vo svojom živote v nasledujúcom mesiaci uberať – či už so svojimi romantickými záujmami alebo inak.

›› Vyskúšajte horoskop na najbližšie obdobie: Vaša osobná predpoveď na tri mesiace.
Astrologická predpoveď Vám pomôže pochopiť vzájomné súvislosti, zorientovať sa v aktuálnom dianí vo Vašom živote a celkom určite bude prínosom pre plánovanie Vašich ďalších krokov a významných rozhodnutí.

Najlepšie okamihy týždňa

Týždenný horoskop AnteAr

Venuša a Jupiter

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa, vhodné pre podpisy významných zmlúv, pre dôležité schôdzky, pre vstup do stavu manželského, alebo pre rozhodovanie v zásadných otázkach, nastávajú v časoch:

okolo 07:00 hod. LSEČ ( Jupiter zapadá )
okolo 12:05 hod. LSEČ ( Venuša kulminuje )
okolo 13:00 hod. LSEČ ( Jupiter v dolnej kulminácii )
okolo 18:30 hod. LSEČ ( Venuša zapadá )
okolo 18:55 hod. LSEČ ( Jupiter vychádza nad obzor )
LSEČ je bežne používaná skratka pre „Letný stredoeurópsky čas“

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 21.09.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD)
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.


Odvaha, sila a priebojnosť

Fire & Water - AnteAr

Slnko v Panne & Mars v znamení Blížencov

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa, vhodné pre situácie, keď potrebujete nabrať silu a odvahu k ráznym činom: využite energiu Marsu zo vzdušného znamenia Blížencov, alebo využite energiu Slnka v zemskom znamení Panny v časoch:

okolo 05:45 hod. LSEČ ( Mars v zenite )
okolo 06:30 hod. LSEČ ( Slnko vystupuje nad obzor )
okolo 12:35 hod. LSEČ ( Slnko v zenite )
okolo 18:35 hod. LSEČ ( Slnko zapadá za obzor )

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 21.09.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD).
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.


Meditácie a regresné techniky

Regress AnteAr

Neptún

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa vhodné pre meditácie, pre ponory do podvedomia za pomoci regresných techník nastávajú v čase okolo 00:20 hod. LSEČ, potom v čase okolo 06:05 hod., neskôr okolo 12:20 hod., a napokon ešte aj okolo 18:35 hod.. LSEČ, kedy sa Neptún – planéta v astrológii spájaná s jemnými vibráciami vysokých spirituálnych energií – ocitá vo významných pozíciách, ktoré sú vhodné pre tieto záležitosti.

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 21.09.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD).
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com

email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!