Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 19.12.2022

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 19. do 25. decembra 2022

Najvýznamnejšou astrologickou udalosťou týždňa je okamih Zimného slnovratu, keď Slnko prejde zo Strelca do znamenia Kozorožca. Tento okamih je nabitý množstvom energie a azda až príliš optimistickými očakávaniami, ktoré sú spojené so vstupom Jupitera do Barana. Vibrácie týchto konštelácií môžu priniesť pocity sebavedomia, hrdosti a šťastia. Je možný úspech, ale prílišná sebadôvera môže nakoniec viesť aj k stratám. Potrebný je rešpekt a miernosť.

Nov v Kozorožcovi 13. január 2021 AnteAr

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni od 19. do 25. decembra

V pondelok 19. decembra

06:25 – Slnko v semisextile s Plutom od nedele do utorka vám dáva viac energie a vôle dosiahnuť svoje ciele. Pomáha vám tiež transformovať psychologicky extrémne sklony, ako sú nutkavé myšlienky alebo nezmyselné opakovanie určitého konania, ktorému sa neviete ubrániť, do konštruktívne využiteľného odhodlania.

18:36 – Venuša v kvinkunxe s retrográdnym Marsom od nedele do utorka môže sťažiť ovládanie prejavov vašej náklonnosti a môže byť náročnejšie reagovať bez emócií. Môžete mať zmiešané pocity, dokonca aj voči dobrým priateľom. Vo vzťahoch sú teda možné búrlivejšie prejavy, ale aspoň vaša vášeň bude celkom určite ocenená.

V utorok 20. decembra

15:32 – Jupiter vstupuje do Barana.

V stredu 21. decembra

08:12 – Luna vstupuje do Strelca.

22:48 – Slnko vstupuje do Kozorožca.

Vo štvrtok 22. decembra

01:50 – Slnko v kvadratúre s Jupiterom od pondelka do piatku vo vás pravdepodobne vyvolá pocit sebavedomia, hrdosti, šťastia a optimizmu. Je možný úspech a šťastie, ale prílišná sebadôvera a velikášstvo môžu viesť k strate a hanbe. V tomto týždennom horoskope je potrebný rešpekt, umiernenosť a sebadisciplína. Neberte si príliš veľa projektov naraz, pretože by ste tým plytvali energiou a nakoniec sa aj tak nikam neposunuli.

10:47 – Venuša v trigóne s retrográdnym Uránom od utorka do piatku prináša nutkanie vyskúšať niečo nové a potrebu mať viac voľnosti. Toto je vzrušujúce obdobie pre váš spoločenský život, milostný život a možno aj pre vaše financie. Netradičný či výstredný typ príťažlivosti je dobrým znamením pre nadväzovanie nových známostí. Niekto nový, kto vstúpi do vášho života, bude pravdepodobne veľmi odlišný, stimulujúci, podnetný a otvorený.

V piatok 23. decembra

08:49 – Luna vstupuje do Kozorožca.

11:16 – Decembrový Nov Mesiaca 23. decembra 2022 na 01°♑33 je spojený so stálicou Spiculum na 01°♑08. Dáva sklon k depresii a skôr morbídnemu pohľadu na religiózne záležitosti. Nov Mesiaca je aj v kvadratúre s Jupiterom a v konjunkcii s asteroidom Hygeia, ktorý je spojený so zdravím, čistotou a hygienou.

14:08 – Merkúr v semisextile so Saturnom od štvrtka do soboty prináša seriózne myslenie plus dobrú koncentráciu, pamäť a organizačné schopnosti. So sústredenou mysľou môžete vidieť, ako sa realizujú veľké plány. Zvýšená duševná odolnosť vám pomáha robiť dôležité rozhodnutia a riešiť zložité problémy.

V nedeľu 25. decembra

20:16 – Merkúr v sextile s Neptúnom od 22. decembra do 4. januára vás robí mimoriadne citlivými na všetky energetické vibrácie. Vaše intuitívne schopnosti a psychické dojmy sú prínosom pre vašu komunikáciu a vzťahy. Priateľstvo umocní väčší súcit a neverbálne porozumenie. Toto je vhodný čas na umeleckú a tvorivú prácu, od spevu až po písanie.

08:13 – Luna vstupuje do Vodnára.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Kozorožcovi

Venuša v Kozorožcovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!