Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 2.1.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 2. januára 2023

Prvý januárový týždeň prináša viacero harmonických konštelácií, ktoré nám umožnia vychutnať si pohodovú atmosféru tohto obdobia. Silné konštelácie v znamení Kozorožca (Slnko, Merkúr, Venuša a Pluto) prepojené s Uránom v znamení Býka zvyšujú šancu na to, že ľudstvo sa bude správať pragmaticky a pravdepodobne budovať niečo nové než búrať to staré.

Nov v Kozorožcovi 13. január 2021 AnteAr

Pondelok 2. januára

Retrográdny Merkúr v sextile s Neptúnom od 22. decembra do 4. januára je dobrý na relaxáciu, tvorivosť, komunikáciu a duchovné aktivity. Váš verbálny prejav bude upokojujúci a môže byť pre ostatných liečivý. Všetky vaše zmysly sa zostria, čo vám umožní získať mnoho ďalších informácií prostredníctvom intuície. Môžete získať duchovné informácie prostredníctvom snov, meditácie alebo duchovných sprievodcov. Partnerským vzťahom prinesie úžitok vaša súcitnejšia a duchovnejšia povaha.

Venuša vstupuje do Vodnára.

Luna vstupuje do Blížencov.

Streda 4. januára

Venuša v sextile s Jupiterom od pondelka do štvrtka je vynikajúca na párty a milovanie. Mali by ste sa cítiť vrúcne, šťastne, spoločensky a veľkoryso. Veľa šťastia môže prísť vo forme darčekov, peňazí alebo komplimentov. Vďaka zvýšenej popularite, charizme a šarmu je to dobrá konštelácia na to, aby ste si vyšli von s niekým, o koho máte záujem. Vytváranie priateľov je jednoduché a nové partnerstvá budú skutočné a vzájomne prospešné. Šťastné okolnosti sa týkajú aj vzdelávania, podnikania a právnych záležitostí.

Štvrtok 5. januára

Luna vstupuje do Raka.

Retrográdny Urán v trigóne so Slnkom od utorka do soboty prináša silnú potrebu vyjadriť svoje tvorivé, vynaliezavé a originálne nápady. Zvýšené sebauvedomenie a otvorenosť znamenajú, že vám môže byť príjemné byť vnímaný ako odlišný alebo výstredný. Záblesky poznania a živé sny môžu viesť ku kreatívnym prielomom a objavom. Je to skvelý čas na zmeny a naštartovanie trendov. Uskutočnia sa rýchlo a relatívne hladko. Dokážete sa veľmi dobre prispôsobiť novým podmienkam.

Piatok 6. januára

Saturn v semisextile s Neptúnom od 18. decembra do 17. januára vám pomôže lepšie pochopiť, čo chcete dosiahnuť. Pravdepodobne sa budete cítiť optimisticky, pokiaľ ide o vašu budúcnosť, ale budete tiež realistickí, pokiaľ ide o vašu situáciu a to, čo môžete prakticky urobiť. To vám dodá sebavedomie a odhodlanie premeniť svoje sny na skutočnosť. Starší ľudia sa s vami môžu podeliť o svoju duchovnú múdrosť alebo môže prísť k vám mladší človek, aby vás duchovne viedol.

Sobota 7. januára

Slnko v konjunkcii s Merkúrom na 16°♑56 od piatku do nedele zvyšuje význam vášho myslenia, komunikácie a cestovania na krátke vzdialenosti. Toto je čas duševnej bdelosti, rýchleho myslenia, prispôsobivosti a zvedavosti. Očakávajte osobnejšiu interakciu vo svojom okolí, so súrodencami, školami a internetom. Toto je vhodný čas na zdieľanie nápadov, plánovanie, nákup a predaj, vyjednávanie a spoznávanie nových ľudí. Ale keďže Merkúr je stále retrográdny, mali by ste byť pri dôležitých rozhodnutiach mimoriadne opatrní.

Luna vstupuje do Leva.

Nedeľa 8. januára

Merkúr v trigóne s Uránom od soboty do utorka prináša zmenu a vzrušenie do vášho života bez toho, aby spôsobil rozrušenie a chaos. Riaďte sa svojou intuíciou, najmä vo vzťahoch, kde môžete využiť šancu prelomiť ľady. Náhodné stretnutia sú možné a priťahujú vás nezvyčajní ľudia. Je to tiež skvelý čas na to, aby ste sa vzdali zlých návykov a opustili nudné alebo nezdravé vzťahy. Buďte flexibilní a otvorení novým príležitostiam.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdny Merkúr – všetko, čo potrebujete vedieť

Retrográdne planéty v roku 2022

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Kozorožcovi

Venuša vo Vodnárovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!