Poslednú aktualizáciu dňa 28/02/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 20.02.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 20. februára 2023

AnteAr
.

Najvýznamnejšou záležitosťou aktuálneho týždňa je lunárny Nov v senzitívnom znamení Rýb, ktorý je tradične považovaný za ideálny čas pre nové začiatky. Stred týždňa môže priniesť celý rad nečakaných a prekvapujúcich situácií. Víkendové dni však umožnia ľahšie prejaviť našu náklonnosť niekomu, na kom nám záleží. Naše spoločenské zručnosti by mali byť veľmi dobré, takže ostatní dokážu oceniť naše príjemné vystupovanie a vďaka pozitívnej energii si môžeme pritiahnuť do svojho života novú lásku.

Pondelok 20. februára

08:05 – Lunárny Nov znamení Rýb na 01°♓22 v blízkosti Saturna je tradične považovaný za skvelý čas pre nové začiatky a konce. Rovnako je ideálny na začatie niečoho celkom od nuly, na budovanie niečoho úplne od základov. Dlhodobé ciele alebo plány je možné realizovať s odhodlaním a vytrvalosťou. Navyše harmonické spojenie Venuše s energiou Pluta, ktoré doznieva z nedele, dáva vášeň a neodbytnú túžbu vytrvať a dosiahnuť úspech – či už ide o nový dom, milostný vzťah alebo rozbehnutie menšieho podniku.

08:55 – Venuša vstupuje do Barana.

Utorok 21. februára

23:22 – Merkúr v napätom postavení s Uránom od pondelka do štvrtka prináša vzrušenie a zmenu, ale súčasne aj napätie a neistotu. Neočakávané prekvapujúce správy vás môžu prinútiť zmeniť plány. Pravidelné tempo života sa zrýchľuje a vy môžete mať znepokojujúci pocit, že vždy musíte všetko stihnúť. Buďte mimoriadne opatrní pri plánovaní alebo riešení detailov vašej bežnej agendy. Vibrácie Merkúra a Uránu však prinášajú aj lepšiu schopnosť vidieť veci inak, čo môže viesť k originálnym nápadom a kreatívnym objavom.

Streda 22. februára

06:13 – Luna vstupuje do Barana.

21:13 – Merkúr v harmonickom spojení s Marsom od pondelka do piatku je vynikajúci na všetky vyjednávania a obchodné rokovania. Vaša priamosť a duševná bdelosť vám umožnia pôsobiť naozaj veľmi presvedčivo. Ostatní ľahko pochopia váš názor a mali by rešpektovať vami prezentované myšlienky. Táto konštelácia v týždennom horoskope je veľmi dobrá pre všetku duševnú prácu, ako je učenie, absolvovanie skúšok, vypĺňanie formulárov a žiadostí. Plánovanie a cestovanie na krátke vzdialenosti by vás malo naplniť pocitom spokojnosti.

Piatok 24. februára

09:28 – Luna vstupuje do Býka.

Nedeľa 26. februára

16:47 – Luna vstupuje do Blížencov.

17:11 – Slnko v jemne pôsobiacom harmonickom spojení s Venušou od 17. februára do 5. marca prináša príležitosti vo veciach lásky a peňazí. Mali by ste byť viac dychtiví prejaviť svoju náklonnosť niekomu, na kom vám záleží. Vaše spoločenské zručnosti budú mimoriadne dobré; iní ocenia váš priateľský prístup a príjemné vystupovanie. Vďaka pozitívnej energii môžete pritiahnuť do svojho života novú lásku. Je to skvelý čas na randenie. Môžete dostávať komplimenty, darčeky a prejavy láskavosti.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr vo Vodnárovi

Venuša v Baranovi

Mars v Blížencoch

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa ( na stránke pod textom horoskopu )

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality