Poslednú aktualizáciu dňa 02/06/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 22.05.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 22. mája 2023

Najvýznamnejšou astrologickou udalosťou ďalšieho týždňa je prechod Slnka z pevného zemského znamenia Býka do vzdušných pohyblivých Blížencov, čo znamená, že sa zmení kvalita času.

Slnko vytvorí sextil na Mars v Levovi – obchody sa začnú hýbať, ľudia by mali medzi sebou komunikovať priateľsky a uvoľnene. V spoločnosti by mala vládnuť skôr optimistická nálada, ľudia by mali byť k sebe priateľskí, tolerantní a láskaví.

Počas víkendu sa však Slnko dostane do kvadratúry so Saturnom, čo k môže priniesť chladné tvrdé energie, plné skúšok alebo výziev, ktoré by mohli viesť k stresu a obavám.

Castillo de Monteagudo WP

Pondelok, 22. máj

05:28 hod. – Luna vstupuje do znamenia Raka

Od 17. do 27. mája vám harmonické energie dodajú sebadôveru a energiu ísť za svojimi túžbami a získať to, čo chcete, bez toho, aby ste museli čeliť veľkej opozícii (07:56 hod – Slnko v sextile s Marsom).

Sú to ideálne dni na to, aby ste sa presadili v podnikaní alebo v práci a urobili ďalší krok pre dosiahnutie vašich cieľov.

Môžete sa chopiť iniciatívy a začať projekty s vysokou pravdepodobnosťou úspechu, pretože do toho dáte všetko a ľudia si to všimnú.

Vaša osobná príťažlivosť je na vzostupe, čo vytvorí priaznivé predpoklady pre začiatok nového ľúbostného vzťahu.

Naďalej pretrvávajú aj pozitívne vibrácie, ktoré od minulého piatka do tejto stredy prinášajú pocit pohody (18:55 hod. – Slnko v semisextile s Jupiterom).

Môžu prísť príležitosti na osobný, duchovný a materiálny rast. Je to vhodný čas na vzdelávanie, cestovanie na dlhé vzdialenosti a právne a obchodné záležitosti.

Utorok, 23. máj

Od 17. do 28. mája narastá energia a iniciatíva na rozbehnutie nových projektov a chuť riskovať, ktorá je potrebná pre dosiahnutie veľkého úspechu (07:12 – Mars v kvadratúre s Jupiterom).

Napriek tomu, že tieto energie sú pozitívne, môžu sa prejaviť drsnejším spôsobom alebo nedostatkom taktu.

Najlepšie, ako využiť túto impulzívnu energiu, je použiť predvídavosť a stratégiu. Vyhnite sa unáhlenému konaniu bez toho, aby ste zvážili dôsledky svojich odvážnych činov. Do prípadných sporov a súbojov vstupujte opatrne.

Streda, 24. máj

16:34 hod. – Luna vstupuje do znamenia Leva

Piatok 26. máj

Ďalšie harmonické vibrácie od stredy do nedele prinášajú zábavu a vzrušenie do vášho spoločenského a milostného života (09:36 – Venuša v sextile s Uránom).

Svoju láskyplnú prirodzenosť budete vyjadrovať s nadšením, ktoré sa môže prejaviť napríklad formou jedinečného módneho štýlu.

Spôsob vášho prejavu bude priťahovať rovnako zaujímavých a dychtivých ľudí, ochotných riskovať a sledovať, kam to povedie.

Tento nedostatok zábran je mimoriadne užitočný, ak ste od prírody plachí. Sú to vynikajúce energie na nadväzovanie nových priateľstiev a romantických vzťahov.

Sobota, 27. máj

05:04 hod.Luna vstupuje do znamenia Panny

11:22 hod.Luna v 1. štvrti na 06°♍06ʹ v opozícii so Saturnom sa môže odzrkadliť tým, že budete smutní, cítiť sa znudene alebo osamelo. Ťažkosti pri zdieľaní svojich emócií môžu viesť k ochladeniu vo vzťahoch.

Možno sa to prejaví príliš pesimistickým pohľadom na život a pravdepodobne budete mať tendenciu v iných ľuďoch a situáciách vidieť to najhoršie.

Mohli by ste cítiť príliš veľký tlak vyplývajúci zo zodpovednosti za niekoho oveľa staršieho alebo mladšieho ako vy, napríklad za dieťa alebo vnúča, rodiča alebo starého rodiča.

Neblahé energie tejto lunárnej fázy budú pretrvávať až do splnu 3. júna.

Nedeľa, 28. máj

Od piatka do budúceho utorka prinášajú chladné tvrdé energie skúšky alebo výzvy, ktoré by mohli viesť k stresu a obavám. Musíte im však čeliť a počítať s nimi (12:45 hod. – Slnko v kvadratúre so Saturnom).

Urobte všetko, čo je potrebné, bez ohľadu na to, aké je to ťažké. Musíte sa snažiť plniť svoje povinnosti trpezlivo, odhodlane a so silnou pracovnou morálkou. Nemôžete si dovoliť otáľať.

Urobte si poriadok v rozpracovaných veciach a splácajte svoje dlhy. Je vhodný čas na zjednodušenie a zefektívnenie vášho života.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Býkovi

Venuša v Rakovi

Mars v Levovi

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality