Poslednú aktualizáciu dňa 29/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 23.1.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 23. januára 2023

Slnko v znamení Vodnára, kde je aj Venuša so Saturnom môže vybudiť v ľudských dušiach túžbu po štúdiu náuk na hranici vedy a umenia. Vodnárske krédo voľnosť, rovnosť a bratstvo by malo aj naďalej víťaziť nad ľudskou prízemnosťou. V druhej polovici týždňa sa na ekliptike uzatvorí celý rad harmonických mundánnych konštelácií, ktoré vytvárajú vhodnú klímu pre dôležité jednania a pre podpisy významných zmlúv. ( Slnko v harmonickej väzbe s Jupiterom a Marsom ). Merkúr bude opäť v harmonickej väzbe s Uránom a bude vyzývať k nákupu výpočtovej alebo komunikačnej techniky, svetlo sveta môžu uzrieť významné novinky vedy a techniky.

astrologické štúdio AnteAr

Pondelok 23. januára

Luna vstupuje do Rýb.

V utorok 24. januára

Jupiter v harmonickej väzbe so Slnkom od nedele do piatku podporuje šťastie a optimizmus. Mali by ste byť spoločenskejší a môžete očakávať zlepšenie vzťahov s blízkymi a ľuďmi v práci a pri skupinových aktivitách. Toto je skvelá konštelácia v týždennom horoskope na vytváranie bohatstva, štúdium, cestovanie, podnikanie a právne záležitosti. Možno vás bude viac zaujímať náboženstvo/spiritualita, politika, sociálne otázky a filozofia.

Streda 25. januára

Luna vstupuje do Barana.

Venuša v harmonickej väzbe s Plutom od utorka do štvrtka vás robí vášnivejšími pre lásku a veci, ktoré milujete. Toto je vhodný čas na otestovanie úrovne lojality a odhodlania v milostnom vzťahu a priateľstve. Možno budete mať dôvod držať vzťah v tajnosti alebo budete chcieť nejaké tajomstvá odhaliť.

Štvrtok 26. januára

Venuša vstupuje do Rýb.

Piatok 27. januára

Luna vstupuje do Býka.

Sobota 28. januára

1. lunárna štvrť na 08°♉26 spojená so stálicou Hamal na 07°♉58 prináša trpezlivý, pomalý úspech v dôsledku tvrdej práce, ale aj problémy v milostných vzťahoch. Sú to však priaznivé vibrácie pre manželstvo, zisky partnera z podnikania alebo špekulácií.

Nedeľa 29. januára

Mars v harmonickej väzbe so Slnkom od piatku do stredy prináša viac energie, sebavedomia a sexuálnej túžby, ktorá je vyvážená, ale nie príliš agresívna či ohrozujúca. Budete vedieť, čo chcete a budete mať odvahu a nadšenie naplniť svoje túžby a dosiahnuť svoje ciele. Tento aspekt tiež zvyšuje vaše prirodzené tvorivé schopnosti.

Merkúr v harmonickej väzbe s Uránom od piatku do utorka otvára vašu myseľ novým možnostiam. Môžu tam byť nejaké vzrušujúce správy alebo náhodné stretnutia, ktoré robia život zaujímavejším. S ostrejšími bystrejšími zmyslami môžete dôverovať svojej intuícii. Záblesky vhľadu sú možné v bdelom stave alebo spánku prostredníctvom živého snívania. Toto je vhodný čas na nadväzovanie nových priateľov, najmä prostredníctvom internetu.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa ( na stránke pod textom horoskopu )

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Kozorožcovi

Venuša vo Vodnárovi

Venuša v Rybách

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality