Poslednú aktualizáciu dňa 02/05/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 24.04.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 24. apríla 2023

Posledný aprílový týždeň v roku 2023 sa bude niesť v celkovo harmonických energiách planetárnych konštelácií. Tie budú priať najmä uskutočneniu tvorivých zmien v našom živote, ako aj pokojnej, sústredenej a vytrvalej práci. Je to vhodný čas na zjednodušenie a zefektívnenie nášho života.

Realizácia zmien by mala prebehnúť rýchlo a relatívne hladko. Môžete sa spoľahnúť na iniciatívu, inšpiráciu a motiváciu, aby ste sa pustili do zložitých úloh alebo vecí, ktoré ste doteraz odkladali.

Horoskop na dnes AnteAr

Pondelok, 24. apríl

V pondelok ešte doznievajú pohodové a priateľské vibrácie, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa a relaxovať. Spoločenské stretnutia by mali byť príjemnejšie vďaka menšiemu stresu a vyššej miery harmónie vo vašich vzťahoch. Lepšia schopnosť vyjadrovať lásku a náklonnosť pomôže vašim intímnym vzťahom ťažiť z dôverných spojení. (11:04 – Merkúr v semisextile s Venušou)

Až do stredy bude pretrvávať zvýšená túžba po intímnych vzťahoch a sexuálnom uspokojení. Vaša nežná a zmyselná stránka sa bude harmonicky dopĺňať so živočíšnou vášňou a sexappealom, vďaka čomu sa stávate príťažlivejšími.

Sú to skvelé energie, vhodné pre začiatok randenia, nadväzovanie nových priateľstiev, zábavu a tvorivú prácu. (Venuša v semisextile s Marsom)

20:58 – Luna vstupuje do znamenia Raka.

Utorok, 25. apríl

Od začiatku týždňa až do štvrtka môžete počítať so schopnosťou trpezlivo sa venovať svojim povinnostiam a záväzkom. Možno budete musieť prevziať dodatočnú zodpovednosť alebo pôsobiť ako mentor či sprievodca.

Môže to byť obdobie veľkých úspechov, uznania, povýšenia a spokojnosti. Je to vhodný čas na zjednodušenie a zefektívnenie vášho života. (Slnko v sextile so Saturnom)

Streda, 26. apríl

Od utorka do štvrtka prinášajú kozmické energie možnosť pozitívnych zmien a viac nezávislosti v milostnom živote alebo v oblasti financií.

Váš tvorivý talent sa teraz dá ľahko využiť a môžete rozvíjať svoj jedinečný štýl. Milé prekvapenia môžu prísť formou pozvania, drobných darčekov, komplimentov alebo zaujímavých a nezvyčajných ponúk. (Venuša v semisextile s Uránom)

Štvrtok, 27. apríl

08:29 – Luna vstupuje do znamenia Leva.

11:19 – Luna v Levovi vo svojej fáze 1. štvrte na 07♌21 v konjunkcii so stálicou Praesaepe na 07♌37. Číňania túto hviezdokopu nazývali „duchom predkov“ a verili, že Luna na tomto mieste zverokruhu môže priniesť zvláštne zážitky s ríšou mŕtvych. To isté sa dá povedať aj o duchovných seansách.

Sobota, 29. apríl

20:59 – Luna vstupuje do znamenia Panny.

Od 25. apríla do 03. mája je ideálny čas na uskutočnenie tvorivých zmien vo vašom živote, pretože by mali prebehnúť rýchlo a relatívne hladko. Môžete sa spoľahnúť na iniciatívu, inšpiráciu a motiváciu, aby ste sa pustili do zložitých úloh alebo vecí, ktoré ste doteraz odkladali.

Budete mať tiež odvahu a sexappeal urobiť prvý krok vo vzťahu s niekým výnimočným. Dôverujte svojim inštinktom a nebojte sa riskovať. Šťastie praje odvážnym. (Mars sextil Urán)

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Súvisiace témy:

Retrográdny Merkúr – všetko čo potrebujete vedieť

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Retrográdne planéty v roku 2023

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Býkovi

Venuša v Blížencoch

Mars v Rakovi

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!