Poslednú aktualizáciu dňa 25/07/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 24.07.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 24. júla 2023

Po búrlivých a dramatických dňoch minulého týždňa by sa mala celková situácia postupne upokojiť.

Merkúr dostihne na svojej púti po ekliptike Venušu na konci znamenia Leva a vďaka tomu by sa obchody mali hýbať, ľudia by spolu mali dobre komunikovať a opäť by nuda nemala byť na programe dňa.

Sú to veľmi dobré dni pre dôležité rokovania, pre podpisy zmlúv, pre uzatváranie obchodov a pre zoznamovanie sa s vhodnými partnermi.

Horoskop na dnes AnteAr

Utorok, 25. júl

18:55Luna vstúpi do znamenia Škorpióna

Streda, 26. júl

00:06 hod. SELČ – 1. lunárna štvrť na 02°♏43 v spojení so stálicou Princeps na 03°♏29 poskytuje bystrú, učenlivú a hĺbavú myseľ so schopnosťou výskumu.

Štvrtok, 27. júl

Merkúr v disharmonickom aspekte s Neptúnom od utorka do piatku naznačuje, že vaše racionálne myšlienkové procesy môžu byť ovplyvnené vašou predstavivosťou a citlivosťou spôsobom, ktorý je ťažko pochopiteľný.

Snívanie alebo fantazírovanie môže mať mätúci vplyv na vašu komunikáciu, čo môže spôsobiť pocit izolácie alebo osamelosti. Prílišné vystavovanie sa negatívnym ľuďom by vo vás vyvolalo pocit slabosti. Táto konštelácia sa uzatvorí o 05:59 hod. SELČ.

Merkúr v spojení s retrográdnou Venušou na 28°♌11 od utorka do piatku vám pomôže spoznať, čo máte na určitej osobe radi. Uľahčí vám tiež zdieľať vašu lásku a náklonnosť.

Môžete sa tiež ocitnúť na strane toho, kto prejavy lásky alebo uznania prijíma od niekoho iného. Tento priateľský vplyv pomôže čeliť potenciálne obmedzujúcemu vplyvu, ktorý môže mať retrográdna Venuša v tomto týždennom horoskope. Táto konštelácia sa uzatvorí o 11:15 hod. SELČ.

Piatok, 28. júl

02:23 hod. SELČ – Luna vstúpi do znamenia Strelca

Od štvrtka do soboty môže Merkúr v disharmonickom aspekte s Plutom stáť v pozadí vážnych, temných, intenzívnych, či príliš naliehavých a neodbytných myšlienok.

Môže byť pre vás ťažšie myslieť a komunikovať priamo, ale je to vhodný čas na vedecký výskum a odhaľovanie skrytých skutočností.

Vyhnite sa tomu, aby ste sa zaplietli do sprisahaní a utajovaných aktivít. Vaše slová môžu vyvolať intrigy, ale aj zmätok a strach. Táto konštelácia sa uzatvorí o 06:23 hod. SELČ.

23:31 hod. SELČ – Merkúr vstúpi do znamenia Panny

Sobota, 29. júl

Od štvrtka do nedele môže Slnko v disharmonickom aspekte so Saturnom prinášať pocit obmedzenia slobody alebo sebavyjadrenia kvôli povinnostiam alebo ostýchavosti.

Nerovnováha medzi tým, čo chcete a tým, čo musíte urobiť, môže spôsobiť pocit frustrácie a napätia.

Preto je dôležité, aby ste boli pružní a otvorení, keď budete musieť urobiť väčšie či menšie korekcie kvôli povinnostiam či prekážkam, ktoré vám bránia v napredovaní. Táto konštelácia sa uzatvorí o 01:37 hod. SELČ.

05:44Luna vstúpi do znamenia Kozorožca

Nedeľa, 30. júl

Retrográdna Venuša v disharmonickom aspekte s Neptúnom od 11. júla do 3. augusta prináša imagináciu, optimizmus a idealizmus.

Môžete dúfať v lepšiu budúcnosť a priať si krásne veci, romantiku alebo peniaze. Premene vašich snov na skutočnosť však bude pravdepodobne brániť nedostatok pocitu bezpečia, či istoty, viny alebo pochybností o sebe samom.

V partnerských vzťahoch sa môže výraznejšie prejaviť akákoľvek nerovnováha v dávaní a prijímaní prejavov lásky a náklonnosti. Táto konštelácia sa uzatvorí o 18:24 hod. SELČ.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Merkúr v Levovi

Venuša v Levovi

Mars v Panne

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality