Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 24.10.2022

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni:

  • Utorok: Čiastočné zatmenie Slnka na 02° v Škorpiónovi v konjunkcii s Venušou je jednou z hlavných astrologických udalostí októbra 2022 a otvára portál do novej kapitoly našich životov. Vibrácie tejto konštelácie sú zamerané na lásku, krásu a pohodlie. Bude potrebné urobiť dôležité rozhodnutia o tom, čo vás robí skutočne šťastnými a spokojnými. Možno sa vrátite k záležitostiam, ktoré boli u vás aktuálne od apríla do mája 2022. V takom prípade ich treba prehodnotiť alebo prezentovať podobné témy.
  • Štvrtok: Merkúr v trigóne s Marsom prináša rýchle myslenie a priamy komunikačný štýl, ktorý vedie k sebavedomejšiemu vyjadrovaniu svojich názorov, myšlienok a postojov. To vám umožňuje byť priamy, rázny a asertívny bez toho, aby ste spôsobom svojej komunikácie niekoho urazili. Ak svoje vyjednávacie schopnosti využijete šikovným spôsobom, ostatní ľudia budú mať tendenciu pristúpiť ku kompromisom.
  • Štvrtok: Merkúr v kvadratúre s Plutom prináša hlboké myslenie a intenzívne interakcie s inými ľuďmi. Toto je dobrý čas na výskum a pomôže vám odhaliť tajomstvá a vyriešiť záhady. Mali by ste sa však vyhýbať extrémnym nápadom alebo konšpiračným teóriám a nepoužívať na vyjadrenie svojich myšlienok donucovacie metódy. V opačnom prípade môžete očakávať hádky, kritiku a konflikty. Vydajte sa za svojim cieľom s tým, že budete mať otvorenú myseľ a nebudete sa kvôli ničomu hádať.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

Pre výklad vášho osobného horoskopu kliknite sem.

Úvod do teórie horoskopov AnteAr

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Zatmenie Slnka 25. októbra 2022

Retrográdne planéty v roku 2022

Venuša v Škorpiónovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality