Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Týždenný horoskop na týždeň
od 25.05. do 31.05.2020

Všeobecný charakter týždňa

Stručné zhrnutie: Horoskop na týždeň praje predovšetkým intuitívnemu nachádzaniu nových a inovatívnych riešení, podporuje našu nezávislosť, umožňuje prestať sa držať overených postupov, či zaužívaných pravidiel a vydať sa svojou vlastnou cestou. Všetky tvorivé zmeny, ktoré v týchto dňoch podnikneme, nájdu relatívne pozitívnu odozvu aj u ľudí z nášho okolia

Horoskop na dnes AnteAr

Horoskop na týždeň začína pomerne pokojnou konšteláciou, keď počas pondelka Mars v znamení Rýb uzatvorí harmonické prepojenie energie s vibráciami Uránu v Býkovi. Kvalita času spojená s touto konšteláciou praje predovšetkým intuitívnemu nachádzaniu nových a inovatívnych riešení v technickej oblasti.

Na osobnej úrovní sa Mars v sextile s Uránom odzrkadľuje v situáciách, kedy je vhodné prejaviť odvahu a vybočiť z vyjazdených koľají našich konvencií, zo zabehaných stereotypov správania. Jednoducho podporuje našu nezávislosť, umožňuje prestať sa držať overených postupov, či zaužívaných pravidiel a vydať sa svojou vlastnou cestou.

Sextil je jedným z harmonických aspektov. Takže ak sa odhodláme vyčleniť z hlavného prúdu tých, ktorí dávajú prednosť konformizmu, tieto naše kroky budú považované len za smerovanie k alternatívnemu životnému štýlu.

Stručne a jasne – všetky tvorivé zmeny, ktoré v týchto dňoch podnikneme, nájdu relatívne pozitívnu odozvu u ľudí z nášho okolia 😉

Zmena kvality času

Horoskop aktuálneho týždňa ukazuje len na jedinú zmenu kvality času, ktorá prichádza vo štvrtok 28.05.2020 podvečer, keď Merkúr ukončí pobyt vo svojom domovskom znamení Blížencov a prekročí hranicu znamenia Raka.

Okamihom vstupu Merkúra do Raka sa vytvorí určitá rovnováha živlových energií. Mám tým na mysli rovnováhu v zmysle zastúpenia živlov zeme, vzduchu a vody planétami: v zemskom Býkovi Urán, v Kozorožcovi Pluto a Jupiter, vo vzdušných Blížencoch Slnko s Venušou a vo Vodnárovi Saturn, vo vodnom znamení Raka Merkúr a v senzitívnych Rybách Mars spolu s Neptúnom.

Táto relatívna rovnováha je celkom fajn, chýba však energia ohnivého živlu, ktorá dáva nadšenie a tvorivosť. Dá sa teda predpokladať, že podnikavosti, bojovnosti a schopnosti rozbehnúť niečo nové, bude teraz menej, než by sme potrebovali. V tomto kontexte si však na zmenu budeme musieť počkať.

Vydržte ešte necelých päť týždňov. Mars ukončí svoj pobyt v Rybách 28. júna 2020. V tento deň vstúpi do svojho domovského znamenia Barana. Bojovný Mars v netrpezlivom dynamickom Baranovi naplno prejaví všetky svoje typické vlastnosti 😉

… … …

… … …

Chcete vedieť o každom novom článku?

Zadajte svoj e-mail a žiadny už Vám neutečie!

.

… … …

Týždenný horoskop – prehľad aktuálnych konštelácií

V pondelok 25.05.2020 ráno sa uzatvorí harmonické prepojenie vibrácií Marsu s energiou Uránu
Vo štvrtok 28.05.2020 ráno prejde Merkúr cez pozíciu Dračej hlavy
Vo štvrtok 28.05.2020 podvečer Merkúr ukončí pobyt vo svojom domovskom znamení Blížencov a prekročí hranicu znamenia Raka.

Mars Sextil Urán
Mars v Rybách v sextile s Uránom v znamení Býka

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

… … …

Čo prináša horoskop týždňa pre …

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality