Poslednú aktualizáciu dňa 16/07/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 26.06.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 26. júna 2023

Po vstupe Slnka a Merkúra do znamenia Raka prinesie posledný júnový týždeň výrazne pokojnejšie energie. Je to ideálny čas pre začiatok nových projektov, vytváranie plánov, realizáciu cieľov, nákup a predaj, vyjednávanie a spoznávanie nových ľudí.

Záver týždňa je výborný na štúdium, prijímanie dôležitých rozhodnutí, rokovania, dlhodobé plánovanie a podpisovanie zmlúv, najmä tých, ktoré sa týkajú nehnuteľností a akcií.

Môžete si byť istí aj pri prijímaní záväzkov. Nové priateľstvá a partnerstvá by mali byť trvalé a spoľahlivé.

Blue train Sri Lanka

Pondelok, 26. júna

V pondelok sa uzatvorí kvadratúra medzi Marsom na 21♌30 a Uránom na 21♉30, ktorá udávala tón vývoja počas minulého týždňa. Táto konštelácia prináša silné nutkanie vymaniť sa z obmedzení a vzbúriť sa proti autoritám. Tendencia konať unáhlene bez ohľadu na následky môže ešte aj v priebehu tohto týždňa viesť k výrazným zvratom alebo konfliktom. Uvedomenie si tejto dynamickej energie môže naopak viesť k inovatívnym a tvorivým prelomom a k oživeniu osobného života. Svoje nezvyčajné alebo riskantné túžby môžete bezpečne vybiť bez toho, aby ste rozrušili ostatných.

Utorok, 27. júna

02:23 hod. – Merkúr vstupuje do znamenia Raka

Streda, 28. júna

10:55 hod. – Luna vstupuje do znamenia Škorpióna

Štvrtok, 29. júna

Slnko na 07♋06 v trigóne so Saturnom na 07♓06 prináša úspechy a uznanie za predchádzajúce úsilie. Energia tejto konštelácie nás bude sprevádzať počas celého pracovného týždňa. Zameriate sa na dosiahnutie svojich dlhodobých cieľov a udržanie rovnováhy. To znamená, že ostatné oblasti vášho života nemusia trpieť vašou silným pracovným nasadením a odhodlaním. Vzťahy s mužmi a nadriadenými budú hlboké, praktické a prospešné. Cenné vedenie prichádza od skúsenejších ľudí a vodcov.

Piatok 30. júna

Merkúr na 07♋05 v trigóne so Saturnom na 07♓05 prináša seriózne rozpoloženie s dobrou koncentráciou a pozornosťou k detailom. Tieto vibrácie budú aktuálne od štvrtka do soboty Veci budete robiť úhľadne, bez chýb a načas. Je to výborný záver týždňa na štúdium, prijímanie dôležitých rozhodnutí, rokovania, dlhodobé plánovanie a podpisovanie zmlúv, najmä tých, ktoré sa týkajú nehnuteľností a akcií. Môžete si byť istí aj pri prijímaní záväzkov. Nové priateľstvá a partnerstvá by mali byť trvalé a spoľahlivé.

16:59 hod. – Luna vstupuje do znamenia Strelca

Neptún na 27♓41 mení smer svojho pohybu. Retrográdny Neptún sa všeobecne spája s odstraňovaním ilúzií, snov a falošnej reality, ktoré vám zahmlili zrak. V roku 2023 je retrográdny Neptún v sextile s Plutom. Tento aspekt masového vedomia a duchovnej evolúcie sa po 30-ročnej prestávke práve opäť začína. Dúfajme, že tejto mladej generácii dodá väčší pocit spolupatričnosti.

Sobota, 1. júla

Konjunkcia Slnka s Merkúrom na 09♋09 od štvrtka do pondelka zvýrazní vaše myslenie, komunikáciu a cestovanie na krátke vzdialenosti. Je to čas duševnej pohotovosti, rýchleho myslenia, prispôsobivosti a zvedavosti. Očakávajte viac osobných interakcií vo vašom okolí, so súrodencami, školami a internetom. Je to vhodný čas na zdieľanie nápadov, vytváranie plánov, nákup a predaj, vyjednávanie a spoznávanie nových ľudí.

Merkúr na 09♋20 v sextile s Jupiterom 09♉20 od piatka do nedele prináša výborný čas na zvažovanie a plánovanie budúcnosti. Pozitívne myslenie, široký rozhľad a vynikajúce rozhodovacie schopnosti vám umožnia jasne si predstaviť preferovanú cestu vpred. Vďaka dobrým komunikačným schopnostiam a otvorenému sebavyjadreniu je spoločenský život bohatý a uspokojujúci. Ľahké prijímanie myšlienok a dobrá koncentrácia znamenajú, že môžete študovať alebo robiť skúšky s menším stresom ako zvyčajne.

Slnko na 09♋21 v sextile s Jupiterom na 09♉21 od stredy do pondelka prináša optimizmus, šťastie a spokojnosť. Môžete sa tešiť na materiálny a duchovný rast s príležitosťami na zväčšenie bohatstva. Je to ideálny čas na začatie nových projektov a dosiahnutie svojich cieľov. Odpor by mal byť malý alebo žiadny a ostatní k vám budú štedrí a pohostinní. Mohli by ste si tiež rozšíriť obzory prostredníctvom ďalšieho vzdelávania alebo cestovania.

Nedeľa, 2. júla

Venuša na 21♌46 v kvadratúre s Uránom na 21♉46 od tohto do budúceho štvrtka môže otestovať stabilitu milostného vzťahu prostredníctvom nečakaných pohnútok alebo udalostí. Zvýšená potreba slobody a vzrušenia môže otestovať vašu trpezlivosť s niekým, na kom vám záleží. Zdravý vzťah však nebude čeliť žiadnej väčšej dráme. Môžu vás priťahovať vzrušujúci alebo výstrední ľudia, ale vyhnite sa riziku, ak sa stretávate s niekým, o kom nič neviete.

19:19 hod. – Luna vstupuje do znamenia Kozorožca

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Rakovi

Venuša v Levovi

Mars v Levovi

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality