Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy
v dňoch od 26.09. do 02.10.2022

Láska, romantika a partnerské vzťahy

Veľkým posolstvom zverokruhu tohto týždňa je opäť: „Skôr než začnete konať, dôkladne si to premyslite.“ Väčšina vecí na oblohe, ktoré môžu byť retrográdne, je tento týždeň retrográdna. Hoci konvenčná múdrosť medzi astrológmi hovorí, že retrogradity sú časom na premyslenie si vecí predtým, ako začnete jednať, problém je v tom, že… keď ste niekedy skúsili kričať na autobus – ktorý sa príliš rýchlo blíži k vám – že by mal zastaviť a dobre si premyslieť, než vletí do kaluže a ošpliecha vás? A ak áno, ako sa vám to osvedčilo?

Puzzled thinking man AnteAr

Jednou z mála výnimiek z takmer všetkého, čo je teraz v retrogradite, je Mars v Blížencoch. Táto veľká retrogradita sa zatiaľ ešte nekoná, ale Mars sa v príprave naň spomaľuje. A podľa mojich skúseností, či už retrográdna alebo nie, pomalá planéta je vždy mocná. Preto môžete byť v pokušení jednoducho vybiť si svoju agresivitu na niekom alebo niečom, čo si to nevyhnutne nezaslúži, alebo to môže vyžadovať oveľa viac diplomacie. Majte na pamäti, že to platí aj pre potenciálne nerozumné sexuálne partnerstvá.

Prinajmenšom v priebehu týždňa dôjde k nejakému pohybu, ktorý nám všetkým urobí veci oveľa ľahšími a príjemnejšími. Vo štvrtok vstúpi Venuša do Váh. Samozrejme, už ste všetci počuli o spojení medzi romantikou a vzťahmi a Váhami. Hoci toto je horoskop lásky, bol by som rád, keby ste tento koncept rozšírili na priateľov, rodinu a komunitu ako takú. A áno, to zahŕňa aj tých príliš hlučných „mudrlantov“, s ktorými sa hádate na sociálnych sieťach.

Nie je to len preto, že je to pekná vec a dobrý nápad ako taký. Je to tiež preto, že napätie, ktoré prináša kvadratúra Saturn-Urán, sa stále viac vyostruje. A úprimne, priatelia, obávam sa, že čoskoro niečo vybuchne. Všeobecne nerobím žiadne zlovestné predpovede o stave sveta. Hrozné veci sa vo svete dejú neustále. Akékoľvek astrologické rady od vášho miestneho zvestovateľa „súdneho dňa“ teda berte s poriadne veľkou rezervou.

Na záver pridám ešte jedno odporúčanie: mali by ste sa pozrieť na svoj vlastný natálny horoskop a nájsť dom, v ktorom sa Blíženci nachádzajú, pretože práve odtiaľto ten hluk vychádzal posledných pár týždňov a bude na vás kričať a hulákať až do budúcej jari. Ajajáj!

›› Vyskúšajte horoskop na najbližšie obdobie: Vaša osobná predpoveď na tri mesiace.
Astrologická predpoveď Vám pomôže pochopiť vzájomné súvislosti, zorientovať sa v aktuálnom dianí vo Vašom živote a celkom určite bude prínosom pre plánovanie Vašich ďalších krokov a významných rozhodnutí.

Najlepšie okamihy týždňa

Týždenný horoskop AnteAr

Venuša a Jupiter

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa, vhodné pre podpisy významných zmlúv, pre dôležité schôdzky, pre vstup do stavu manželského, alebo pre rozhodovanie v zásadných otázkach, nastávajú v časoch:

okolo 06:05 hod. LSEČ ( Venuša vychádza nad obzor )
okolo 06:30 hod. LSEČ ( Jupiter zapadá )
okolo 12:10 hod. LSEČ ( Venuša v zenite )
okolo 12:30 hod. LSEČ ( Jupiter v dolnej kulminácii )
okolo 18:20 hod. LSEČ ( Venuša zapadá )
okolo 18:30 hod. LSEČ ( Jupiter vychádza nad obzor )
LSEČ je bežne používaná skratka pre „Letný stredoeurópsky čas“

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 28.09.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD)
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.


Odvaha, sila a priebojnosť

Fire & Water - AnteAr

Slnko vo Váhach & Mars v znamení Blížencov

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa, vhodné pre situácie, keď potrebujete nabrať silu a odvahu k ráznym činom: využite energiu Marsu zo vzdušného znamenia Blížencov, alebo využite energiu Slnka vo vzdušných spoločenských Váhach v časoch:

okolo 05:25 hod. LSEČ ( Mars v zenite )
okolo 06:40 hod. LSEČ ( Slnko vystupuje nad obzor )
okolo 12:30 hod. LSEČ ( Slnko v zenite )
okolo 18:25 hod. LSEČ ( Slnko zapadá )

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 28.09.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD).
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.


Meditácie a regresné techniky

Regress AnteAr

Neptún

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa vhodné pre meditácie, pre ponory do podvedomia za pomoci regresných techník nastávajú v čase okolo 05:35 hod. LSEČ, potom v čase okolo 11:50 hod., neskôr okolo 18:10 hod., a napokon ešte aj okolo 23:50 hod.. LSEČ, kedy sa Neptún – planéta v astrológii spájaná s jemnými vibráciami vysokých spirituálnych energií – ocitá vo významných pozíciách, ktoré sú vhodné pre tieto záležitosti.

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 28.09.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD).
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com

email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality