Poslednú aktualizáciu dňa 06/03/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 27.02.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 27. februára 2023

V aktuálnom horoskope týždňa budú pôsobiť príjemne vyvážené harmonické konštelácie, ktoré prajú rovnako zábave, ako aj riešeniu problémov vo vašich vzťahoch. Súčasne sú ideálne aj na serióznu duševnú prácu. Vďaka kritickému mysleniu a zmyslu pre detail je toto obdobie ideálne na stanovenie dlhodobých plánov. Týždenný horoskop poukazuje aj na možnosti profesionálneho uznania a postupu.

Láska, vášeň, oheň
.

Pondelok 27. februára

1. lunárna štvrť na 08°♊27 a zaujímavé harmonické spojenie Merkúra s Neptúnom od nedele do utorka je vhodné na relaxáciu, tvorivosť, komunikáciu a duchovné snahy. Vaše slová sa stanú hypnoticky upokojujúcimi a pre druhých môžu byť liečivé. Vaše zmysly budú ostrejšie, čo vám umožní prostredníctvom intuície zachytiť mnoho ďalších informácií. Duchovné informácie môžete prijímať prostredníctvom snov, meditácie alebo spirituálnych sprievodcov. Vzťahy budú profitovať z vašej súcitnejšej a duchovnejšej povahy.

Streda 1. marca

Luna vstupuje do znamenia Raka.

Štvrtok 2. marca

Spojenie vibrácií Venuše s energiou Jupitera na 12°♈08 od pondelka do soboty pôsobí na tento týždenný horoskop uvoľnene a pokojne. Táto konštelácia je ideálna na zábavu, ako aj na riešenie problémov vo vašich vzťahoch. Je to najlepšia planetárna kombinácia na randenie a zamilovanosť. Akékoľvek nové osobné alebo obchodné partnerstvo bude s najväčšou pravdepodobnosťou príjemné a obojstranne výhodné. Je to tiež vhodný čas na nákup umeleckých predmetov, módy, šperkov a kozmetiky.

Merkúr v spojení so Saturnom na 29°♒24 od utorka do piatku prináša kritické myslenie, ideálne na vážnu alebo náročnú duševnú prácu. Je to vhodný čas na veci vyžadujúce si trvalé sústredenie, trpezlivosť a zdravý úsudok. Môžete sa teda s istotou venovať obchodným rokovaniam, papierovačkám, štúdiu a skúškam. Vďaka zdravému rozumu, zmyslu pre detail a dlhodobému výhľadu je toto obdobie ideálne na stanovenie dlhodobých plánov.

Merkúr v spojení s Plutom od stredy do piatku v mierne pôsobiacich harmonických vibráciách prináša hlboké zamyslenie nad vážnymi témami. Vďaka zvýšenej intuícii a intenzívnemu sústredeniu je tento čas vhodný na riešenie zložitých problémov a odhalenie pravdy o záhadných záležitostiach. Dokážete skúmať a klásť otázky bez toho, aby sa ostatní cítili nepríjemne. Štúdium a skúšky by mali ísť dobre a predmety ako psychológia a astrológia sa teraz dajú ľahšie pochopiť.

Merkúr vstupuje do znamenia Rýb.

Piatok 3. marca

Slnko s Jupiterom od utorka do soboty prináša optimizmus, šťastie a spokojnosť. Môžu sa vyskytnúť príležitosti na materiálny a duchovný rast a na zvýšenie vášho bohatstva. Je to ideálny čas na začatie nových projektov a dosiahnutie vašich cieľov. Mohli by ste si tiež rozšíriť obzory prostredníctvom ďalšieho vzdelávania alebo cestovania.

Luna vstupuje do znamenia Leva.

Saturn s Plutom od 15. februára do 14. marca podporuje dosiahnutie úspechu. Môžete využiť všetku svoju vnútornú silu, aby ste uspeli aj v tých najťažších úlohách. Vďaka tomu ste sústredení, výkonní a cieľavedomí. Dokážete odfiltrovať hluk v pozadí a nenecháte sa rozptyľovať ničím, čo nie je pre prácu podstatné. Silná pracovná morálka vás robí produktívnejšími. V tomto týždennom horoskope je možné profesionálne uznanie a postup.

Sobota 4. marca

Venuša s Uránom vás od piatka do nedele robí láskavejšími a zábavnejšími. Je možný nový vzrušujúci románik. Ak už máte partnera, budete vyhľadávať iný druh potešenia. Zmena rutinných zvyklostí a experimentovanie v spálni môže byť potrebné, aby ste sa nepúšťali do žiadnych záletov. Existuje aj šanca na finančnú prémiu alebo nečakaný zisk.

Nedeľa 5. marca

V noci z nedele na pondelok Luna vstupuje do znamenia Panny.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Rybách

Venuša v Baranovi

Mars v Blížencoch

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa ( na stránke pod textom horoskopu )

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality