Poslednú aktualizáciu dňa 02/04/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 27.03.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 27. marca 2023

Posledný marcový týždeň budú dianie v našej krajine a vo svete ovplyvňovať harmonicky pôsobiace konštelácie, za ktorých by v prírode a spoločnosti mala vládnuť príjemná klíma.

Ľudia by mali dôstojne komunikovať a obchody by sa mali hýbať. Najmä spojenie vibrácií Merkúra s expanzívnou energiou Jupitera vytvára veľmi dobrú klímu na podnikanie, na rozbiehanie nových projektov a na podpisovanie dôležitých zmlúv.

Crocus flowers spring AnteAr

Pondelok, 27. marec

Merkúr sa v nedeľu a v pondelok v slabšie pôsobiacom harmonickom spojení s Uránom odzrkadlí vo vašich interakciách a každodenných rutinných činnostiach. Tie budú podnetnejšie, vzrušujúcejšie a nezvyčajnejšie.

Sú to pozitívne vibrácie vhodné na duševnú a tvorivú prácu, ktorá vyžaduje originalitu a experimentovanie. Tieto dni prajú aj štúdiu vedeckých, technických a okultných smerov.

Utorok, 28. marec

Spojenie vibrácií Merkúra s expanzívnou energiou Jupitera na 18°♈13′ od nedele do stredy prináša dobré správy, optimizmus a šťastnú náladu. Možno budete mať pocit širšieho rozhľadu a veľkorysosti. Vaše nadšenie a pozitívne myslenie znamenajú, že sa vám podarí takmer všetko, na čo sa zameriate.

Pre podrobnejšie vplyvy sa oplatí konzultovať váš horoskop narodenia s astrológom.

Spoločenský šarm, takt a diplomacia robia z týchto energií v týždennom horoskope výborný nástroj na urovnávanie sporov. Obchodné dohody sú priaznivé, pokiaľ budete v návrhoch zmlúv venovať náležitú pozornosť textu písanému drobným písmom.

Mohlo by vás zaujímať: Význam Merkúra v osobnom horoskope

Luna vstupuje do Raka.

Štvrtok, 30. marec

Luna vo fáze 1. štvrte na 08°♋09′ v spojení so stálicou Alhena na 09°♋25′ dáva dobré zdravie, česť, bohatstvo, mnoho pôžitkov, príjemnú spoločnosť a veľa výhod na domácej pôde. Alhena prispieva k duchovnej orientácii, záujmu o vedy a možnosť vyniknúť v umení. Umelecké schopnosti sú výrazné najmä v písomnom alebo verbálnom prejave, s talentom na vyjednávanie mierových riešení medziľudských sporov.

Mars v silnom harmonickom spojení so Saturnom od 25. marca do 4. apríla dáva silu, ctižiadosť a vytrvalosť dokončiť aj tie najzložitejšie úlohy včas, v súlade s rozpočtom a dokonale.

Nájdete ten najefektívnejší spôsob, ako prácu vykonať. Vaša trpezlivosť a sebadisciplína vás udrží v pohybe bez toho, aby ste sa nechali rozptyľovať alebo odradiť.

Zvýšená sexuálna túžba a sexuálny apetít sú dobrým znamením rovnako pre nové ako aj existujúce vzťahy. Mars odhaľuje spôsob, akým bude človek vyjadrovať svoju energiu a ako sa povaha tejto osoby bude javiť navonok.

Prečítajte si Mars v osobnom horoskope
Mohlo by vás zaujímať: Sex v horoskope

Spojenie príťažlivej sily Venuše s vibráciami Uránu na 16°♉44′ od utorka do soboty vytvára v tomto týždennom horoskope zaujímavé príležitosti pre váš milostný život. Láska na prvý pohľad by mohla viesť k novému vzrušujúcemu romániku.

Pre podrobnejšie vplyvy sa oplatí konzultovať váš horoskop narodenia s astrológom.

Váš partner by mal byť ochotný pomôcť vám preskúmať vaše nezvyčajnejšie a výstrednejšie sexuálne túžby. Ak sa venujete tvorivým činnostiam, môžete zažiť určitý posun, či dokonca prielom, ktorý vám pomôže rozvinúť váš umelecký alebo hudobný potenciál a nájsť váš jedinečný štýl.

Luna vstupuje do Leva.

Sobota, 1. apríl

Merkúr v slabšie pôsobiacom harmonickom spojení s Neptúnom v piatok a v sobotu vás robí kreatívnejšími, nápaditejšími a duchovnejšími. Sú to dobré dni pre výtvarnú tvorbu, písanie, hudbu, filmy a divadlo. Budete tiež citlivejší k potrebám druhých. Môže to byť veľmi prospešné pre vaše priateľské a intímne vzťahy.

Nedeľa, 2. apríl

Venuša od piatka do pondelka v slabšie pôsobiacom harmonickom spojení s Jupiterom prináša lásku, peniaze, harmóniu a šťastie. Mali by ste sa cítiť vnútorne hrejivo a šťastne a budete sa chcieť podeliť o svoje dobré pocity.

Je to vynikajúci čas na randenie, pretože vaša zvýšená fyzická a vnútorná krása vás robí v spoločenskom prostredí obľúbenejšími.

Prečítajte si, ako sa prejavuje Venuša v osobnom horoskope

Luna vstupuje do znamenia Panny.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Astrológia – zoznam článkov

Škola klasickej astrológie

Horoskop na minulý týždeň

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!