Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 28.11.2022

Základný pohľad na horoskop

Merkúr a Venuša sú v tomto týždni v opozícii s Marsom a súčasne v kvadratúre s Neptúnom. To všetko vytvára veľké napätie a zmätky s možnosťou nezhôd, podvodov a konfliktov. Súčasne však pôsobí uzemňujúci vplyv Saturna, ktorý ovplyvňuje Mars (trigón), Merkúr (sextil) a potom Venušu (sextil).

Harmonické aspekty Saturna vám umožňujú nasmerovať napätie do produktívnej práce, ak budete ignorovať všetky klebety a pretvárku, teda že sa nebudete správať falošne. Načasovanie je v tomto týždennom horoskope najdôležitejšie, pretože náročné aspekty sa striedajú s tými pozitívnymi.

Hmla, ľad, námraza, počasie, AnteAr

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni:

Pondelok 28. novembra

18:55Mars v trigóne so Saturnom od 23. novembra do 3. decembra prináša vášeň, odvahu, obetavosť a vytrvalosť dosiahnuť dlhodobý úspech. Neúnavná tvrdá práca a sebadisciplína vám získajú rešpekt a podporu. Silné sebavedomie a primárna sexuálna príťažlivosť sú na zoznamovanie výborné.

V utorok 29. novembra

03:19Venuša s Uránom od nedele do stredy prináša zvýšenú potrebu zmeny a vzrušenia vo vašom milostnom živote. Vo vašom vzťahu môžete zažiť krátke obdobie nestability alebo drámy. Ale flexibilita, otvorenosť, kompromisy či drobné korekcie udržia zdravý vzťah na správnej ceste.

21:30Merkúr v opozícii s Marsom od pondelka do stredy naznačuje napätie, hnev a odpor. Snažte sa byť trpezliví a pokojní, aby ste sa vyhli hádkam a konfliktom. Joga, cvičenie alebo meditácia znižujú riziko záchvatov hnevu. Mali by ste sa vyhýbať rizikovej činnosti z dôvodu možnosti nehôd, rezných zranení a popálenín.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

Streda 30. novembra

05:17Merkúr v sextile so Saturnom od pondelka do štvrtka je vhodný na všetko, čo si vyžaduje jasné myslenie, dobrý úsudok a sústredenie. Diskusie, ktoré vediete – či už osobné alebo profesionálne – budú pravdepodobne hlboké. Ľudia, s ktorými komunikujete, môžu byť oveľa starší alebo mladší ako vy.

Štvrtok 1. decembra

06:27Venuša v opozícii s Marsom od utorka do piatku zvyšuje sexuálnu príťažlivosť, fyzické túžby a sexuálne napätie. Napätie sa dá uvoľniť cvičením, kreatívnou prácou alebo sexom. V opačnom prípade by vaša nálada mohla začať vrieť kvôli sebectvu alebo „túlavým očiam“.

Piatok 2. decembra

02:07Merkúr v kvadratúre s Neptúnom od stredy do soboty môže skomplikovať diskusie a obchodné rokovania kvôli skresleným či zavádzajúcim informáciám, nepozornosti či väčšej náchylnosti uveriť tomu, čomu uveriť chcete. Pri podpisovaní zmlúv alebo pri riešení úradných a právnych záležitostí vyhľadajte odbornú radu.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

04:09Venuša v sextile so Saturnom od stredy do soboty prispieva k zníženiu napätie a prináša väčší pocit istoty a spoľahlivosti do milostných vzťahov. Praktický a zdravý prístup pomáha vyriešiť všetky nedávne problémy v partnerských vzťahoch. Je tu aj možnosť nových vzťahov, v ktorých môže existovať výrazný vekový rozdiel.

Nedeľa 4. decembra

01:15Neptún ukončil retrográdnu fázu svojho pohybu na 22°♓38, to znamená, že od teraz by ste mali lepšie rozumieť svojim strachom a obavám. Mnoho vhľadov a duchovného rastu môže prísť prostredníctvom snívania a meditácie. Premena vašich snov na realitu bude čoskoro oveľa jednoduchšia.

08:12Venuša v kvadratúre s Neptúnom od piatka do pondelka sa môže prejaviť poklesom sebaistoty a pochybnosťami o vašom vzhľade. Môžete mať pocit, že ostatní sa na vás čudne pozerajú alebo si môžete namýšľať, že ste nejakým spôsobom divní. Je nevyhnutné si uvedomiť, že takéto dojmy sú skreslené a nezodpovedajú realite.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Merkúr v Strelcovi

Venuša v Strelcovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality