Poslednú aktualizáciu dňa 27/05/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 29.05.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 29. mája 2023

Po náročných víkendových konšteláciách prichádza týždeň, v ktorom budeme mať na výber z dvoch možností. Ak dáte prednosť vysokým spirituálnym energiám, budete mať ideálne dni na romantiku, relaxáciu a uplatnenie vašej tvorivej imaginácie.

Najvýznamnejšou astrologickou udalosťou týždňa je spojenie vibrácií Merkúra s energiou Uránu, ktoré vytvárajú ideálne dni na akúkoľvek duševnú alebo kreatívnu prácu, ktorá si vyžaduje originalitu.

Môžu prísť nečakané správy, ktoré povedú k novým vzrušujúcim príležitostiam. Je to vhodný čas na experimentovanie a zaujímavé objavy o vás samých i o druhých.

Vývoj týždňa vyvrcholí v nedeľu lunárnym Splnom v znamení Strelca. Teraz môžeme upraviť a doladiť svoje ciele, rovnako však aj dokončiť záležitosti, ktoré sme začali riešiť od posledného lunárneho novu 19. mája 2023.

Úvod do teórie horoskopov AnteAr

Pondelok, 29. máj

16:50 hod.Luna vstupuje do Váh

Štvrtok 1. jún

01:44 hod.Luna vstupuje do znamenia Škorpióna

Od pondelka do nedele sa vytvára nerovnováha medzi vaším zmyslom pre zodpovednosť a osobnými túžbami (21:30 hod. – Mars v kvinkunxe so Saturnom).

Táto konštelácia môže viesť k nerozhodnosti a spôsobiť, že sa budete cítiť zaseknutí, podráždení a rozhorčení. Vyhnite sa výpadom voči blízkym, aj keď si myslíte, že práve oni sú na vine.

Niekto sa vás však môže snažiť brzdiť alebo poškodiť vašu povesť či oslabiť vaše sebavedomie. Nájdite zdroj problémov a sústreďte svoju energiu.

Piatok, 2. jún

Od stredy do nedele sú ideálne dni na romantiku, relaxáciu a snívanie (12:42 hod. – Venuša v trigóne s Neptúnom). Vášmu milostnému životu teraz prospeje zvýšená nežnosť a schopnosť nadviazať spojenie na duchovnej úrovni.

Vďaka silnému zmyslu pre súcit a túžbe byť užitočný sú tieto vysoké spirituálne vibrácie vhodné na to, aby ste sa zapojili do charitatívnej činnosti alebo pomáhali menej šťastným ľuďom.

Je to tiež vhodný čas na sledovanie filmov, prijímanie návštev a skrášľovanie svojho okolia.

Sobota, 3. jún

07:03 hod.Luna vstupuje do znamenia Strelca

Nedeľa, 4. jún

05:41 hod.Lunárny Spln na 13°♐18ʹ v konjunkcii so stálicou Alwaid na 12°♐18ʹ dáva umeleckú a citovú, ale pochmúrnu povahu, prenikavú a analytickú myseľ, časté cestovanie a veľký okruh priateľov, ale aj nebezpečenstvo lúpeže a náhodného otrávenia.

Táto stálica sa spája aj so stratou majetku, násilím, kriminálnymi sklonmi a nehodami.

Od piatka do budúceho utorka majú elektrizujúce vibrácie vplyv na váš mozog, takže je to ideálne obdobie na akúkoľvek duševnú alebo tvorivú prácu, ktorá si vyžaduje originalitu (21:49 hod. – Konjunkcia Merkúra s Uránom na 20°♉24ʹ).

Do cesty vám môžu prísť nečakané správy, ktoré povedú k novým vzrušujúcim príležitostiam.

Je to vhodný čas na získanie vyššieho uvedomenia a experimentovanie, ktoré vedie k zaujímavým objavom o vás samých i o druhých.

Do vášho života môžu vstúpiť noví ľudia, ktorí budú pravdepodobne niečím nezvyčajní alebo vzrušujúci.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Býkovi

Venuša v Rakovi

Mars v Levovi

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Blog

Zdieľajte so svojimi priateľmi!