Poslednú aktualizáciu dňa 06/02/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 30.1.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 30. januára 2023

Posledné dni prvého kalendárneho mesiaca by sa mali niesť v pokojných harmonických vibráciách. Začiatok februára však môže priniesť nárast napätia v našich partnerských vzťahoch, ako aj väčší sklon k impulzívnosti a náhlym, prekvapujúcim zmenám. V nedeľu večer o 19:28 hod. nastane lunárny Spln, ktorý môže spôsobiť rýchle zmeny nálad, nepokoj a nedostatok trpezlivosti na čokoľvek, čo si vyžaduje odhodlanie alebo sústredenie.

astrologické štúdio AnteAr

Pondelok 30. januára

Luna vstupuje do Blížencov.

Utorok 31. januára

Venuša v jemne pôsobiacej harmonickej väzbe s Jupiterom od pondelka do stredy by vo vás mala vyvolať pocit tepla, šťastia, družnosti a štedrosti. Šťastie môže prísť vo forme darčekov, peňazí alebo komplimentov. Vďaka zvýšenej popularite, charizme a šarmu je tento čas vhodný na randenie. Vytváranie priateľstiev bude jednoduché a nové partnerstvá budú skutočné a vzájomne prospešné.

Streda 1. februára

Luna vstupuje do Raka.

Piatok 3. februára

Slnko v napätom postavení voči Uránu od stredy do nedele prináša neistotu, nečakané zmeny a prekvapenia. Nahromadenie napätia a úzkosti môže viesť k nepredvídateľnému správaniu, ktoré sa odzrkadlí v náhlosti alebo rýchlych zmenách smeru vývoja. Toto nie je práve najlepšia konštelácia na majstrovanie alebo experimentovanie s vedeckými, mechanickými alebo elektronickými zariadeniami. Najlepším prístupom je byť otvorený, flexibilný a proaktívny, pokiaľ ide o pozitívne zmeny.

Sobota 4. februára

Luna vchádza do Leva.

Venuša v disharmonickej väzbe s Marsom od štvrtka do pondelka prináša potenciál pre hnev, nedostatok sebakontroly a impulzívnosť. Zvýšená sexuálna túžba a súťaživosť môžu spôsobiť napätie v napätom vzťahu. Ak randíte, nemali by ste znižovať svoje štandardy ani sa vystavovať riziku kvôli svojej netrpezlivej žiadostivosti. V zdravom vzťahu však môžete zdieľať lásku prostredníctvom vzrušujúcejšej sexuálnej aktivity.

Nedeľa 5. februára

Lunárny Spln 5. februára 2023 na 16°♌41 v napätej väzbe s Uránom môže spôsobiť rýchle zmeny nálad a impulzívne reakcie. Môžete sa cítiť nervózne a budete mať málo trpezlivosti na čokoľvek, čo si vyžaduje odhodlanie alebo sústredenie. Pociťujete potrebu mimoriadne silnej stimulácie a vzrušenia a je pravdepodobné, že sa vzbúrite proti každému, kto sa vás pokúsi zviazať alebo prinútiť niečo urobiť. Trpezlivosť, citlivosť a prispôsobivosť urobia váš život plynulejším.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa ( na stránke pod textom horoskopu )

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Kozorožcovi

Venuša v Rybách

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality