Poslednú aktualizáciu dňa 06/08/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 31.07.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 31. júla 2023

Začiatok augusta 2023 prináša napätie medzi znamením Panny a znamením Rýb. Prvé tri augustové dni bude brzdiť obchody a komunikáciu s okolím opozícia medzi Merkúrom v Panne a Saturnom v Rybách.

1. augusta sa na ekliptike vytvorí dynamická väzba medzi Marsom v Panne a Jupiterom v Býkovi, ktorá podporuje aktívny odpočinok a cestovanie. Stred týždňa však bude ovplyvňovať dianie vo svete i u nás lunárny Spln a opozícia medzi Merkúrom a Saturnom.

Výsledkom budú pravdepodobne dopravné zápchy, citliví a emocionálne labilní ľudia môžu očakávať výraznejšie výkyvy nálad a vo svete sa môžu vyskytnúť zemetrasenia alebo zosuvy pôdy, ktoré by mohli poškodiť infraštruktúru.

Luna 11 Aquarius Vodnár AnteAr

Utorok, 1. augusta

05:57 hod. SELČ – Luna vstúpi do znamenia Vodnára

20:31 hod. SELČLunárny Spln vo Vodnárovi na 09°♒16 prináša starostlivú, metodickú, rýchlu, puntičkársku povahu a vedecké sklony.

Mars v trigóne s Jupiterom od 28. júla do 5. augusta dáva výrazný sklon k súťaživosti a túžbu po víťazstve. Môžete využiť mimoriadny vzostup vášho sebavedomia, odvahy a dobrého úsudku.

Táto konštelácia je ukazovateľom úspešnej činnosti: prináša úspechy vo vojne, športe, podnikaní a sexuálnom dobývaní.

Je ideálny deň na rázne konanie, prijímanie dôležitých rozhodnutí, prevzatie vedúcej úlohy a zvyšovanie vášho bohatstva.

Je to mimoriadne vhodný čas na randenie a zlepšovanie existujúcich vzťahov. Táto konštelácia sa uzatvorí o 22:44 hod. SELČ.

Streda, 02. augusta

Merkúr v opozícii so Saturnom od pondelka do štvrtka prináša hlboké úvahy a vážne rozhovory, ale aj možnosť negativizmu a ťažkostí v komunikácii.

Tento depresívny vplyv môže oslabiť pozitívne energie dobrého úsudku, ktoré priniesla utorková harmonická väzba Marsu v trigóne s Jupiterom.

Môžete mať kritický pohľad, ale mohli by ste sa dopustiť aj chýb. Pri dôležitých rozhodnutiach alebo podpisovaní zmlúv si preto dajte viac načas. Táto konštelácia sa uzatvorí o 04:17 hod. SELČ.

Štvrtok, 4. augusta

05:05 hod. SELČ – Luna vstúpi do znamenia Rýb

Sobota, 5. augusta

05:19 hod. SELČ – Luna vstúpi do znamenia Barana

Pondelok, 7. augusta

Slnko v kvadratúre s Jupiterom od minulého piatka do stredy 9. augusta vám môže dodať sebavedomie, hrdosť, šťastie a optimizmus.

Sklon k prílišnej sebadôvere a excesom by však mohol viesť k zbytočným stratám a trápnym situáciám. Šťastie a úspech sú pravdepodobnejšie, ak preukážete rešpekt, striedmosť a sebadisciplínu.

Nepúšťajte sa do príliš veľkého počtu projektov naraz, pretože by ste tým plytvali energiou a nikam by ste sa neponáhľali.

Zabávajte sa, ale nepreháňajte to. Táto konštelácia sa uzatvorí o 02:02 hod. SELČ.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Panne

Venuša v Levovi

Mars v Panne

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality