Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Týždenný horoskop na týždeň
od 31.08. do 06.09.2020

Charakter energií týždňa

Atmosféra prvých dní deviateho kalendárneho mesiaca je zvláštnym spôsobom zaujímavá, ale súčasne aj plná vzájomných protirečení. V každom prípade však nesie v sebe výrazný náboj sexuálnej energie a môže skomplikovať vývoj v partnerských vzťahoch. Akým spôsobom sa však odzrkadlí v našom živote, to je len na nás. Záleží hlavne na tom, na akých základoch boli naše vzťahy postavené a ako sme ich ďalej rozvíjali.

- astrologické štúdio AnteAr

Hovorím o tom preto, lebo počas prvého septembrového týždňa sa na ekliptike vytvorí a uzavrie niekoľko napätých planetárnych konštelácií, ktoré prinesú do popredia našej pozornosti práve tému partnerských vzťahov. Začne to Čiernou Lunou Lilith v disharmonickom postavení s Plutom, o pokračovanie sa postará Venuša v opozícii so Saturnom a na záver sa Venuša ocitne v napätej pozícii s Marsom.

Mars, Venuša a Pluto sú planéty, ktoré v sebe nesú sexuálnu energiu, spurná Lilith symbolizuje vzdor voči požiadavkám akýmkoľvek spôsobom hrať podriadenú rolu, a strohý, prísny Saturn si vynucuje dodržiavanie zaužívaných pravidiel. Mars a Lilith v netrpezlivom Baranovi. Venuša v senzitívnom znamení Raka. A Saturn s Plutom v konzervatívnom Kozorožcovi. Svojimi vzájomnými väzbami vytvárajú výrazne napätú konšteláciu, ktorá je známa ako T-kvadratúra. Jej energia smeruje do Váh, do znamenia partnerských vzťahov.

Pozrite sa do svojho natálneho horoskopu. Máte v ňom niektorú z osobných planét medzi 25° – 29° základných znamení Barana, Raka, Váh alebo Kozorožca? Tak potom celkom určite vnímate tieto vibrácie a budete musieť nájsť spôsob, ako aktuálne energie zvládnuť.

Venuša v kvadratúre s Marsom 04.09.2020 AnteAr

Pozitívnou správou je, že v horoskope aktuálneho týždňa súčasne pôsobia aj harmonické konštelácie, ktoré môžu naznačovať východisko z komplikovanejších situácií. Prvou z nich je Merkúr v trigóne s Plutom, potom Slnko v trigóne s Uránom, počas ďalších dní nasledujú harmonické aspekty Merkúra so Saturnom a s Venušou.

Zrozumiteľným jazykom povedané: znamená to, že kľúčom k riešeniu náročnejších konfliktných situácií je naša komunikácia, či skôr vhodný spôsob komunikácie. Veď všetci hádam vieme, akú majú slová moc.

Áno, slová sú magické. Pretože nimi vyjadrujeme svoje myšlienky. A myšlienkami tvoríme svoju realitu. Takže z tohto uhla pohľadu si môžem dovoliť tvrdenie, že je potrebné vyberať si, kam zameriame svoju pozornosť a ako budeme interpretovať svoje názory a postoje.

Harmonické aspekty Merkúra sa môžu odzrkadliť rovnako v zrozumiteľnom a vecnom vyjadrovaní – to je ten trigón so Saturnom, ako aj diplomatickou snahou o nájdenie obojstranne prijateľného riešenia – to je trigón Merkúra s Venušou.

P.s.: v stredu 02.09.2020 o 07:22 hod. nás čaká lunárny Spln v znamení Rýb, ktorému sa venujem v samostatnom článku: Spln v Rybách 02. september 2020. Ale už teraz si môžete pozrieť grafické znázornenie nastávajúceho Splnu.

Spln v Rybách 02.09.2020 AnteAr

Želám nám všetkým skvelý začiatok septembra 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality