Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 31.10.2022

- astrologické štúdio AnteAr

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni:

Utorok: 1. novembra 2022 o 07:36 hod. stredoeurópskeho času bude Luna vo Vodnárovi na 08°49′ vo fáze svojej prvej štvrte a vytvorí kvadratúru s Venušou v Škorpiónovi. Táto konštelácia sa môže odzrkadliť zvýšenou potrebou potešenia prostredníctvom lásky a náklonnosti. Možno sa budete cítiť priateľsky, romanticky, zmyselne a sentimentálne. Môžete však byť aj menej opatrní, náladoví alebo zhovievaví. Zdravý vzťah môže zažiť trochu nepríjemné chvíle. Ale neuspokojivý vzťah môže trpieť rôznymi prejavmi neúcty.

Sobota: 5. novembra 2022 o 23:21 hod. stredoeurópskeho času sa uzavrie opozícia medzi Venušou v Škorpiónovi a retrográdnym Uránom na 17°03′ v znamení Býka, takže od piatka do pondelka prinesie zvýšenú potrebu zmeny a vzrušenia v milostných vzťahoch. Vo vašom vzťahu môžete zažiť krátke obdobie nestability alebo drámy. Ale flexibilita, otvorenosť, kompromisy či drobné korekcie udržia zdravý vzťah na správnej ceste. Ide o dobré vibrácie v týždennom horoskope na tvorivú prácu a skúšanie nových techník či iného prístupu, najmä ak ste v tejto oblasti mali pocit blokov.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Venuša v Škorpiónovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality