Poslednú aktualizáciu dňa 10/09/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 04.09.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 4. septembra 2023

Z hľadiska mundánnych konštelácií, ktoré ovplyvňujú dianie na celom svete, je tento september zrejme najlepším mesiacom celého roka 2023. Konštelácie sú celkovo pokojné (Mars, patrón bojovníkov, je vo svojom exile vo Váhach).

Ľudia by sa mali vo zvýšenej miere zaujímať o svoje zdravie a vzdelanie (Merkúr bude celý mesiac v Panne a Slnko bude v tomto pracovitom znamení až do 23. septembra).

Navyše prepojenie konjunkcie Slnka s Merkúrom v Panne s Jupiterom a s Uránom v Býkovi praje skôr rekonštrukcii a budovaniu než ničeniu a vojnám.

Nov v Blížencoch 22. máj 2020 AnteAr

Pondelok, 4. septembra

03:20 hod. SELČ – Venuša na 12°♌12′ ukončí po šiestich týždňoch svoju retrográdnu fázu.

Počas uplynulých dní priniesla príležitosti pre introspekciu vášho milostného života a toho, čo si ceníte a čo pre vás predstavuje hodnotu.

Problémy vo vzťahoch by sa mali stať viac zrejmými, čo vám pomôže vyliečiť emocionálne zranenia a odľahčiť karmickú záťaž.

Od soboty do stredy prináša Merkúr v trigóne s Jupiterom optimizmus, štedrosť, šťastie a dobré správy. Vďaka dobrým inštinktom, orientácii na budúcnosť a pozitívnemu mysleniu je to vynikajúci čas na spoločenské kontakty, výskum, štúdium a plánovanie. Nadväzovanie priateľstiev je ľahké a vzájomne výhodné partnerstvá sa môžu ukázať ako ziskové. (Retrográdny Merkúr v trigóne s Jupiterom – táto konštelácia sa uzatvorí o 12:29 hod. SELČ)

Jupiter na 15°♉34′ vstúpi do retrográdnej fázy svojho pohybu. Je to začiatok obdobia introspekcie a duchovného rastu. Nadišiel čas obrátiť sa dovnútra, aby sme mohli nájsť skutočné šťastie a naplnenie. Horoskop aktuálneho týždňa naznačuje možnosť spomalenia vývoja: je to kvôli šiestim planétam, ktoré sa teraz pohybujú retrográdne. (Jupiter sa začne pohybovať retrográdne od 16:10 hod. SELČ)

Utorok, 5. septembra

Od soboty do stredy Slnko s Venušou pozitívne ovplyvňuje lásku a peniaze. V týchto oblastiach môžete prevziať iniciatívu a očakávať dobré reakcie a podporu. Byť aktívny vo vzťahoch jednoduchým dávaním lásky môže zahojiť všetky staré rany. Rokovania a obchodné rokovania by mali byť priateľské. (Slnko v semisextile s Venušou – táto konštelácia sa uzatvorí o 02:41 hod. SELČ)

22:06 hod. – Luna vstúpi do Blížencov

Streda, 6. septembra

Od nedele do štvrtka dodáva Slnko v konjunkcii s Merkúrom energiu vašej komunikácii a interakcii s inými ľuďmi. Táto priaznivá konjunkcia vám pomôže prezentovať sa silno a jasne bez toho, aby ste niekoho rozrušili. Bude pre vás jednoduchšie pochopiť veci a zorientovať sa v detailoch vašich cieľov a spôsoboch, ako ich dosiahnuť. (Slnko v konjunkcii s retrográdnym Merkúrom na 13°♍36′ – táto konštelácia sa uzatvorí o 13:08 hod. SELČ)

Štvrtok 7. septembra

Po polnoci o 00:21 hod. SELČ – nastane 3. lunárna štvrť – Mesiac na 14°♊04′ v kvadratúre na Merkúr by však mohol priniesť nezhody kvôli provinčnosti alebo náladovosti. Vaše citové predsudky ovplyvňujú vaše myšlienky a intelektuálne uvažovanie môže ovplyvniť vaše pocity voči určitej osobe alebo téme. Najlepšou možnosťou je kriticky preskúmať obe strany, čím svoje myšlienky zdokonalíte.

Od stredy do piatku má Merkúr s Venušou harmonický vplyv na vaše vzťahy. Pomôže vám porozprávať sa s milovanou osobou a nadhodiť citlivé otázky bez toho, aby ste vyvolali rozpaky alebo obranné reakcie. Zlepšujú sa tvorivé schopnosti, najmä pokiaľ ide o vaše ruky a hlas. (Retrográdny Merkúr v semisextile s Venušou – táto konštelácia sa uzatvorí o 12:17 hod. SELČ)

Piatok, 8. septembra

06:59 hod. – Luna vstúpi do Raka

Od stredy do nedele prináša Jupiter so Slnkom šťastie, štedrosť a optimizmus. Šťastie by mohlo priniesť finančné zisky, ktoré zvýšia vašu spokojnosť s vašim celkovým čistým majetkom. Môžu prísť príležitosti na k osobnému, duchovnému a materiálnemu rastu. Je to vhodný čas na vzdelávanie, cestovanie na veľké vzdialenosti a právne a obchodné záležitosti. (Slnko v trigóne s Jupiterom – táto konštelácia sa uzatvorí o 13:12 hod. SELČ)

Nedeľa, 10. septembra

18:36 hod. – Luna vstúpi do znamenia Leva

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Panne

Venuša v Levovi

Mars vo Váhach

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality