Poslednú aktualizáciu dňa 13/02/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 06.02.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 6. februára 2023

Po náročnom víkende spojenom s divokými energiami februárového Splnu v znamení Leva sa situácia začína postupne upokojovať. Merkúr v pragmatickom Kozorožcovi je v harmonickom spojení s Neptúnom v Rybách a Venuša v senzitívnych Rybách s Uránom v Býkovi, čo vytvára skvelú astrologickú klímu mimoriadne vhodnú na štúdium duchovných vied a návštevu kultúrnych zariadení.

astrologické štúdio AnteAr
.

Pondelok 6. februára

Merkúr v harmonickej väzbe s Neptúnom od soboty do stredy vás robí citlivejšími na všetky vibrujúce energie. Vaše intuitívne schopnosti a psychické vnemy sú prínosom pre vašu komunikáciu a vzťahy. Je to vhodný čas na umeleckú a tvorivú prácu, od spevu až po písanie.

Luna vstupuje do Panny.

Streda 8. februára

Venuša v harmonickom spojení s Uránom od pondelka do štvrtka je vynikajúca pre váš spoločenský život, milostný život a kreativitu. Vďaka otvorenejšiemu a progresívnejšiemu pohľadu sa v spoločenskej situácii budete cítiť dobre medzi ostatnými. Toto obdobie je vhodné aj pre vaše peniaze s možnosťou nečakaného neočakávaného príjmu.

Merkúr v jemne pôsobiacom harmonickom spojení so Saturnom od utorka do štvrtka prináša seriózne myslenie, dobrú koncentráciu a organizačné schopnosti. So sústredenou mysľou sa vám podarí uskutočniť svoje plány. Zvýšená psychická odolnosť vám pomôže robiť dôležité rozhodnutia a riešiť zložité problémy.

Štvrtok 9. februára

Luna vstupuje do Váh.

Piatok 10. februára

Merkúr v spojení s Plutom na 28°♑58 od stredy do nedele zintenzívňuje vaše myslenie a komunikáciu. Môžete odhaliť tajomstvá prostredníctvom štúdia a výskumu alebo skúšaním a kladením otázok iným. Ak sa však iným ľuďom budete zdať príliš panovační alebo zasahujúci, hrozia hádky alebo konflikty. Vyhnite sa manipulácii, nátlaku, vyhrážkam a zastrašovaniu.

Sobota 11. februára

Merkúr vstupuje do Vodnára.

Luna vstupuje do Škorpióna.

Nedeľa 12. februára

Slnko v jemne pôsobiacom harmonickom spojení s Neptúnom od piatku do utorka zvyšuje vašu intuíciu, predstavivosť a kreativitu. Stav rozšíreného vedomia vám môže poskytnúť cenné poznatky o sebe, ľuďoch okolo vás a dokonca aj o budúcnosti. Takže toto je skvelý čas na to, aby ste si vysnívali alebo vizualizovali svoju ideálnu budúcnosť. Stanovte si nové ciele, aby ste svoje sny premenili na skutočnosť.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa ( na stránke pod textom horoskopu )

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr vo Vodnárovi

Venuša v Rybách

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality