Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 9.1.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 9. januára 2023

Druhý januárový týždeň prináša viacero harmonických konštelácií, ktoré nám umožnia vychutnať si pohodovú atmosféru tohto obdobia. Silné konštelácie v znamení Kozorožca (Slnko, Merkúr a Pluto) prepojené s Neptúnom v znamení Rýb naznačujú, že budete mať prospech z individuálnejšej snahy o duchovné osvietenie prostredníctvom kníh, študijných kurzov alebo konzultácií spojenými s astrológiou, či výkladom tarotu.

Nov Kozorožec 13. január 2021 AnteAr

Pondelok 9. januára

Venuša vo Vodnárovi v harmonickom spojení s Marsom od soboty do utorka prináša silnú túžbu po pôžitkoch a dobrodružstvách. Súladná rovnováha medzi koketnou sexualitou a láskavými prejavmi náklonnosti vás robí atraktívnejšími. Toto je skvelý čas na nájdenie perfektnej zhody a zlepšenie existujúcich vzťahov. Máte tiež veľkú energiu, odvahu a zameriavate sa na to, aby ste sa pustili do čohokoľvek, čo súvisí s kreativitou, krásou, zarábaním peňazí a iniciovaním nových projektov.

Utorok 10. januára

Luna vstupuje do Panny.

Streda 11. januára

Retrográdny Merkúr v harmonickom spojení s Venušou v stredu a vo štvrtok vám dáva väčší kontakt s vašimi pocitmi. Vďaka tomu je socializácia, získavanie priateľov a randenie pohodlnejšie. Zvýraznený šarm a sociálne zručnosti vám uľahčia požiadať niekoho o láskavosť alebo pôžičku. Dobré oko pre výhodnú kúpu a ocenenie krásy robí z tohto času vhodný čas na nakupovanie darčekov, módnych a kozmetických výrobkov, umeleckých diel a šperkov.

Štvrtok 12. januára

Mars mení smer svojho pohybu a postupne sa začne pohybovať priamo na 08°♊07. Táto udalosť nastane v spojení so stálicou Ain na 8°♊47 v hviezdokope Hyády: kľúčové slová tejto konštelácie sú prudkosť, statočnosť, agresivita, odvaha, chýbajúca schopnosť koncentrácie.

Luna vstupuje do Váh.

Piatok 13. januára

Neptún v harmonickom spojení so Slnkom od stredy do nedele z neho robí vynikajúcu týždennú konšteláciu na duchovnejšie spojenie s vašimi priateľmi a rodinou. Vaša zvýšená empatia a prejavy záujmu môžu mať povznášajúci účinok na ostatných, čo by sa mohlo prejaviť ako väčšia angažovanosť v skupinách každého druhu. Je však rovnako pravdepodobné, že budete mať prospech z individuálnejšej snahy o duchovné osvietenie prostredníctvom kníh, študijných kurzov alebo konzultácií spojenými s astrológiou, výkladom tarotu a jasnovidcami.

Sobota 14. januára

Slnko v harmonickom spojení so Saturnom od stredy do nedele vám dáva trpezlivosť, vytrvalosť a silnú pracovnú morálku, aby ste dosiahli svoje ciele. Budete odhodlanejší dosiahnuť praktické výsledky a nebudete robiť chyby. Toto je vhodný čas na dokončenie vážnych alebo náročných úloh. Mladší ľudia môžu hľadať vašu múdrosť. Toto je tiež vhodný čas požiadať o radu odborníkov a skúsenejších ľudí.

Retrográdny Urán v napätom postavení voči Venuši od piatka do pondelka môže otestovať stabilitu milostných vzťahov prostredníctvom nečakaných nutkaní či udalostí. Nárast potreby slobody a vzrušenia môže otestovať vašu trpezlivosť s milovanou osobou alebo viesť „k túlavým pohľadom“. Zdravé vzťahy nebudú čeliť žiadnej veľkej dráme, najmä ak máte partnera s otvorenou mysľou. V prípade, že pôjdete na rande, možno vás budú priťahovať vzrušujúci alebo výstrední ľudia. Vyhnite sa však riskovaniu, ak stretnete niekoho, o kom nič neviete.

Nedeľa 15. januára

Luna vstupuje do Škorpióna.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdny Merkúr – všetko, čo potrebujete vedieť

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Kozorožcovi

Venuša vo Vodnárovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality