Poslednú aktualizáciu dňa 24/06/2020 vykonal antear

Astrologický horoskop:
11. september 2018

Máme tu mega skvelé konštelácie, o ktorých som sa zmienil už v horoskope venovanom nedeľnému lunárnemu Novu. Hovoril som o pozitívnych vibráciách harmonického postavenia Jupitera a Pluta, dvoch mimoriadne silných hráčov, ktorí stoja v pozadí postupných zmien v našom živote. S obidvomi planétami počas utorka vytvorí Slnko v Panne príjemné väzby – sextil s Jupiterom a trigón s Plutom.

Je to spojenie optimizmu a veľkorysosti Jupitera s prenikavou hĺbkou a intenzitou Pluta, previazané s pracovitou usilovnosťou Slnka v znamení Panny. Konštelácia týchto troch planét stojí v pozadí situácií, v ktorých dokážeme úspešne rozšíriť obzory svojho poznania a súčasne čerpať zo svojich vlastných najhlbších zdrojov. Môžeme sa opätovne vrátiť k tomu, čo sme v priebehu posledných mesiacov uviedli do pohybu a teraz – s novým pohľadom na aktuálny stav vecí – urobiť optimálne kroky na ceste k našim cieľom.

Skutočne teraz stačí otvoriť sa príležitostiam a urobiť aspoň niečo pre to, aby sa veci dali do pohybu. Využite priazeň kozmických energií a výsledky sa celkom určite ukážu. Už v najbližšom období budeme mať možnosť presvedčiť sa o tom, že sme na správnej ceste.

Počas utorka sa Luna bude pohybovať v znamení Váh, ale bez toho, aby sa jej vibrácie zapojili do akejkoľvek konštelácie s niektorou z ostatých planét. Priebeh dňa je takpovediac čistý a plný pozitívnej energie. Všetky ostatné konštelácie, ako napríklad opozícia medzi Venušou a Uránom, ktorá sa uzatvorí počas stredy, ostávajú v pozadí harmonicky zladených vibrácií Slnka, Jupitera a Pluta.

Želám nám všetkým skvelý deň, nech každému z nás prinesie splnenie tých najlepších očakávaní 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Categories: Astro Aktuality

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!