Poslednú aktualizáciu dňa 26/09/2023 vykonal astromaïa

Utorok 21. august 2018

V porovnaní s pondelkom prináša druhý deň aktuálneho týždňa určitý posun, či skôr by sa dalo hovoriť o zmene atmosféry a s ňou aj nášho vyladenia. Od optimistického pohľadu na prebiehajúce postupné zlepšovanie vo vývoji, ktoré bolo spojené s doterajším pobytom Luny v znamení Strelca, bude teraz potrebné prejsť k usilovnej, vytrvalej práci na našich cieľoch, keď sa Luna hneď ráno o šiestej hodine presunie do ambiciózneho znamenia Kozorožca.

Naďalej pretrváva príjemné prepojenie energií Jupitera s imaginatívnym Neptúnom, ktoré stojí v pozadí našich veľkolepých nádejí a vízie skvelých úspechov. Avšak v priebehu predpoludnia sa Luna dostane do harmonickej pozície s inovatívnym Uránom v Býkovi, a takmer súčasne, s odstupom pol hodiny, sa jej vibrácie budú musieť podrobiť požiadavkám na konzervatívny prístup, ktorý prináša spojenie Luny so Saturnom. Je pravdepodobné, že sa asi budeme musieť vysporiadať s dočasnými prekážkami, ktorých zvládnutie nás však môže posunúť ďalej tým, že upravíme a zlepšíme svoje plány.

Spojenie Luny so Saturnom zvyčajne býva málo príjemné, skoro vôbec, pretože konzervatívny Saturn požaduje prísne dodržiavanie pravidiel a očakáva od nás výsledky. Takže asi bude potrebné pracovať teraz viac a usilovnejšie, a počítať s tým, že namiesto prejavov uznania dosiahneme možno len to, že budeme môcť pokračovať ďalej vo svojej ceste.

Je tu však ešte jedna konštelácia, ktorá celkom určite stojí za zmienku. Slnko v znamení Leva sa po celý deň dostáva stále bližšie do pozície, keď bude vytvárať nepríjemnú disharmonickú väzbu s Marsom v Kozorožcovi. Tá môže stáť v pozadí situácií, keď budeme vyzvaní k tomu, aby sme sa rozhodli, ktorým smerom chceme vlastne pokračovať a súčasne si aj vytvorili aspoň základný náčrt plánu, ako sa k svojim cieľom chceme dostať.

Podobných situácií sme však už zažili neúrekom, veď všetky okolnosti sa priebežne menia a vyvíjajú. Takže celkom určite aj teraz nájdeme vhodný spôsob, ako takéto požiadavky zvládnuť.

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality