Poslednú aktualizáciu dňa 26/09/2023 vykonal astromaïa

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Z času na čas sa v článkoch zmieňujem o tom, aby ste si v horoskope našli určitú udalosť sami. Väčšinou je to v situácii, keď hovoríme o pohybe konkrétnej planéty dopredu, dozadu alebo kamkoľvek chcete. Ja sa snažím sa opísať, ako sa táto planéta správa. Je to opis do značnej miery všeobecný, podaný tak, aby bol platný pre všetkých. Vy sa pri čítaní snažíte zistiť, čo to znamená konkrétne pre vás. Pre presnosť výpovede je dobré vedieť, v ktorom dome vášho horoskopu sa daná udalosť odohráva a aká téma k nej patrí.

Napríklad Jupiter je pre každého planétou rastu, expanzie, príležitostí a veľkých nových vízií, čo sa pri postupe siedmym domom môže interpretovať ako nevídaná popularita, množstvo nových priateľov a možno aj stretnutie s láskou vášho života, zatiaľ čo v deviatom dome to bude pravdepodobne znamenať, že vás po rokoch snaženia konečne prijali na lekársku fakultu alebo že ste sa po dlhom váhaní rozhodli a odchádzate meditovať do ášrámu. A tak ďalej.

Ako to teda urobiť?

1) V texte článku je vždy uvedené, v ktorom znamení a pravdepodobne aj na ktorom stupni tohto znamenia sa planéta nachádza. Toto miesto je hľadaným bodom a východiskom interpretácie. Povedzme, že hľadáme napríklad 23. stupeň Váh, pretože práve tam sa dnes odohráva obrat Jupitera do retrogradity.

2) Osobný horoskop si môžete nechať vygenerovať na stránke najdise.cz. Do prednastaveného formulára zadáte všetky parametre svojho dátumu narodenia a kliknete na tlačidlo VYPOČÍTAŤ HOROSKOP.

3) Váš osobný natívny (teda celoživotný) horoskop sa zobrazí vo forme grafického nákresu. Okrem toho sú niektoré údaje horoskopu uvedené vpravo od obrázku vo forme štatistického prehľadu.

4) Aby ste mohli vystopovať, kde sa nachádza znamenie Váh, musíte vedieť, ako takéto znamenie vyzerá. A ako vyzerajú symboly ostatných znamení. Pozrite si ich na obrázku, a ak sa astrológii venujete častejšie, odporúčam zapamätať si ich:

Astrologické znamenia
.

5) Horoskopy môžu mať rôznu grafiku, ale v podstate sú rovnaké. Obsahujú kružnice so znameniami zverokruhu a kruhy s číslami domov (1-12). Horoskop na webovej stránke najdise.cz sa skladá z troch kruhov. Vonkajší obsahuje astrologické symboly znamení. V strede je znázornené postavenie planét a ich vzájomné vzťahy. Vnútorný kruh opisuje jednotlivé domy označené číslami 1 – 12 – a práve tento kruh nás zaujíma!

6) Ak ste v horoskope našli znamenie zodpovedajúce znameniu Váh (prípadne iné znamenie, ktoré hľadáte), prejdite prstom po obrázku smerom k stredu kruhu a zastavte sa pri vnútornom kruhu. Tam si prečítate uvedené číslo a dozviete sa, v ktorom dome horoskopu sa diskutovaná udalosť odohráva.

7) Nakoniec si pozrite zoznam jednotlivých astrologických domov horoskopu a ich základné témy, s čím daný dom súvisí.

A to je všetko! Skúste to niekoľkokrát a uvidíte, že na tom nič nie je. Výklad domov v jednotlivých znameniach si precvičíme niekedy nabudúce 😉

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Osobný horoskop, ZDARMA

„Vyveštite“ si, čo vás čaká, ZDARMA

Astrologické domy horoskopu

Kde to nájdem vo svojom horoskope

Páčia sa vám astrologické články? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: BlogAstro Lifestyle