Astrologické konzultácie
nad Vaším osobným horoskopom​ :
osobný a partnerský horoskop, horoskop vzťahu

Konzultácie horoskop - Focus on paperwork - astrologické štúdio AnteAr

Čo konzultáciou získam?

Na konzultácii nahliadneme na vašu tému optikou astrológie. V natívnom horoskope sa pozrieme na východzie dispozície. Nad dispozíciami, ktoré naznačuje osobný tranzitný a progresívny horoskop, rozoberieme vašu aktuálnu situáciu. Môžeme zostaviť aj partnerský horoskop alebo horoskop vzťahu. Konzultácia nie je veštba. Nemôžem prijímať zodpovednosť za váš život a vaše rozhodnutia.

Má pre mňa konzultácia zmysel?

Pracujem s ľuďmi, ktorí sa chcú vyvíjať. Sú otvorení alternatívnemu pohľadu na svoj život, na seba i na svet. Dokážu prijať nové názory. Preberajú zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Veria v osud, avšak priebežne na sebe pracujú Práve takíto ľudia ma bavia, zaujímajú a dokážu inšpirovať, a pre nich môže byt konzultácia skutočným prínosom.

Koľko to stojí?

Konzultácia trvá 1 hodinu, a tento čas je väčšinou úplne dostatočný. Môže sa stať, že bude potrebné dokončiť otvorenú tému, a naša schôdzka sa predĺži. Potom poprosím o zaslanie čiastky zodpovedajúcej spoločne strávenému času. Aktuálne ceny služieb sú platné od 1.7.2019.

Kedy a kam mám platbu poslať?

Verím, že pracujeme vo vzájomnej dôvere, preto za konzultáciu platíte až po našom on-line stretnutí. Čiastku označenú svojim menom pošlite najneskôr do týždňa (do 7 dní) po konzultácii na účet:

2610112957/1100 (Tatra banka, a.s.)
IBAN: SK28 1100 0000 0026 1011 2957
BIC/SWIFT: TATRSKBX

Chcem sa hneď objednať!

Skvelé, prosím, vyplňte formulár, do správy napíšte miesto, dátum a čas Vášho narodenia (napr. Bratislava, 31.07.1984, o 14:25 hod.), a je to!
Alebo si ešte prečítajte, ako taká konzultácia prebieha.

Ako sa stretneme?

Konzultácie prebiehajú telefonicky alebo online na Skype (prípadne Messenger, WhatsApp, Viber, …). Budeme sa počuť a budeme mať úplné súkromie. On-line konzultácia je dostupná odkiaľkoľvek na svete z pohodlia vášho domova. V týchto dňoch dávam prednosť tejto forme konzultácie pred osobným stretnutím, najmä z logistických dôvodov.

Môžem si urobiť záznam konzultácie?

Samozrejme, ak máte záujem. Záznam konzultácie v akejkoľvek písomnej alebo zvukovej forme je v plnej miere na vašom osobnom rozhodnutí a vašich technických prostriedkoch.

A čo potrebujem ja od Vás?

Potrebujem kompletný dátum narodenia, tj. dátum, čas a miesto. Čas zistíte v rodine alebo na matrike v mieste vášho rodiska. Aj približný údaj je lepší než žiadny. Ďalej požiadam o názov vášho Skype účtu.
Informácie o spracovaní a použití osobných údajov nájdete na tejto stránke.

Referencie?

Pozrite sa na hodnotenie čitateľov na FB AnteAr astrologické štúdio alebo si prečítajte názory klientov v sekcii Referencie.

Bezplatná konzultácia

Bezplatná konzultácia je určená pre základnú orientáciu klienta v jeho aktuálnej situácii. Umožňuje navrhnúť najvhodnejší ďalší postup tak, aby sme zosúladili vaše očakávania s možnosťami, ktoré dokáže astrológia reálne naplniť.