Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Týždenný horoskop na týždeň
od 01.06. do 07.06.2020

Láska, romantika a partnerské vzťahy

V horoskope aktuálneho týždňa sa Venuša aj naďalej pohybuje po ekliptike spätným smerom. Retrográdny pohyb Venuše sa odzrkadľuje aj vo všetkých záležitostiach, ktorým táto planéta vládne – láske, partnerským vzťahom, ako aj záležitostiam vo sfére financií a vo veciach, ktoré sa týkajú majetku.

Love Bad Romance AnteAr

Venuša v kvadratúre s Marsom

Na začiatku týždňa počas pondelka a utorka sa retrográdna Venuša v Blížencoch dostáva do napätého postavenia s Marsom v senzitívnom vodnom znamení Rýb. Táto konštelácia sa uzatvorí po polnoci z utorka na stredu. Je všeobecne známe, že energie Marsu dávajú o sebe vedieť „v predtermíne“. Takže aj teraz treba počítať s tým, že iskrenie medzi pohlaviami sa ohlási skôr, než sa uzatvorí táto konštelácia.

Kľúčové slová spájané s touto konšteláciou:

Vášnivosť. Túžba. Vzrušenie. Zmyselnosť. Vulgárnosť.

Fyzické túžby ovládané vášňou môžu byť počas týchto dní silnejšie než inokedy. Za určitých okolností a podľa individuálnych dispozícií naznačených v osobnom horoskope by mohli byť takmer neovládateľné.

V dňoch, keď je Venuša v kvadratúre s Marsom, máme sklon robiť to, čo chceme, ale nemyslíme pritom na všetky následky, ktoré prídu až neskôr. Môžeme byť arogantní a netrpezliví a ako sa hovorí, až „príliš tlačiť na pílu.“

Rušivá sexuálna energia sa vkráda do nášho konania a môže viesť k neprimeranému správaniu, čo by ľahko mohlo niekoho uraziť. Nenechajme sa vtiahnuť do problémov, ktoré vyplývajú z nedostatku sebaovládania.

Akékoľvek spory, do ktorých by sme sa teraz mohli dostať, vyplývajú z toho, že naše ego, respektíve jeho energia, zasahuje do našej schopnosti vytvárať vzťahy.

Nie je správne správať sa urazene, či oduto, ak sa veci nevyvíjajú spôsobom, akým chceme. A rovnako nie je vhodné kompenzovať si svoje pošramotené sebavedomie nákupnou terapiou; s najväčšou pravdepodobnosťou si doprajeme niečo zbytočné a drahé, čo nám v konečnom dôsledku tiež nepomôže.

Aby sa nám z našich túžob podarilo získať to najlepšie, môže pomôcť vášnivé rande. Ale určite by sme nemali riskovať, že si pokazíme svoje skvelé priateľstvo nevhodnou sexuálnou schôdzkou.

Slnko v konjunkcii s Venušou

V rovnaký deň, ako sa uzatvorí kvadratúra Venuše s Marsom, spojí aj Slnko svoju energiu s vibráciami Venuše v Blížencoch. Ten okamih nastane v stredu podvečer.

Kľúčové slová spájané s touto konšteláciou:

Láska je vo vzduchu. Atraktívny. Príťažlivý. Láskavý.

Je to ten pravý čas, aby ste niekoho oslovili a dotkli sa ho. Či už ide o sociálne siete, žmurknutie na niekoho, kto vás priťahuje, alebo hoci aj ponuka pomoci pri oprave plota, dnešné astro-počasie prakticky zaručuje úspech.

Slnko s Venušou prináša jemné nutkanie spojiť sa, vyjsť si niekam spolu a nájsť spoločnú reč. Priťahuje ľudí každého presvedčenia k sebe navzájom, k porozumeniu a prijatiu. Dôraz je kladený na spoločenský kontakt, na zábavu a na vzájomné prejavy náklonnosti.

Nikto sa nebude chcieť venovať práci a určite sa nebudeme hádať; chceme spolu vychádzať so všetkými a oddávať sa ľahkosti života aspoň niekoľko dní.

Usporiadajte večierok, zájdite si niekam s priateľmi, spoznajte nových ľudí a užívajte si spoločnosť niekoho, s kým sa cítite príjemne. Zdieľajte pocity, emócie a náklonnosť.

Je to tiež skvelý deň pre kreatívne snahy a pre zlepšenie vášho vzhľadu. Pamätajte však, že krása je len povrchná. Rozvíjajte rovnakou mierou svoju vnútornú aj vonkajšiu krásu 😉

… … …

… … …

Chcete vedieť o každom novom článku?

Zadajte svoj e-mail a žiadny už Vám neutečie!

.

… … …


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

… … …

Od témy lásky, romantiky a partnerských vzťahov …

Pridať Tlačidlo

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!