Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
5. apríl 2019

S posledným dňom pracovného týždňa prichádza lunárny Nov v znamení Barana. Lunárny Nov predstavuje ukončenie jedného vývojového cyklu a začiatok ďalšieho 29,5 dňového cyklu. Slnko v spojení s Lunou prináša množstvo nových myšlienok, tvorivých podnetov a energie na ich uskutočnenie.

Je to skvelý čas na nové začiatky, ako aj na prehodnotenie našich zvykov, presvedčení a doterajších spôsobov správania, ak hľadáme alternatívne cesty, ako pokračovať vo svojom živote ďalej.

Účinky lunárneho Novu z 5. apríla budú trvať štyri týždne až do ďalšieho Novu 4. mája 2019. Najlepší čas na nový začiatok a na uvedenie nových projektov je počas prvých dvoch týždňov tohto nového lunárneho cyklu, keď Luna dorastá. Táto pribúdajúca fáza Luny trvá od 5. apríla do lunárneho Splnu 19. apríla 2019.

Piatkový lunárny Nov je v kvadratúre so Saturnom. Napriek tomu, že je to náročný aspekt, začiatok nového lunárneho cyklu je sľubnejší, pretože nastáva na šťastnej stálici Sirrah (Alpheratz) zo súhvezdia Andromedy.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Kvadratúra od strohého Saturna na 20. stupni znamenia Kozorožca voči lunárnemu Novu na 15. stupni Barana síce predstavuje náročný aspekt, ale je to len veľmi mierny vplyv. Silnejší a šťastnejší vplyv prichádza od jasnej stálice Sirrah (Alpheratz) na čele Princezny v súhvezdí Andromedy a navyše Slnko v Baranovi je v tomto znamení vo svojom povýšení a mimoriadne výrazným spôsobom prejavuje svoje vlastnosti.

Lunárny Nov 5. apríla 2019 prináša príležitosti pre bohatstvo, obchodné úspechy a dobrých priateľov. To všetko môže byť našou odmenou, najskôr však je potrebné trpezlivosťou, vytrvalosťou a tvrdou prácou prekonať všetky obavy, pochybnosti, prekážky alebo pesimizmus.

Želám nám všetkým, aby piatkový lunárny Nov v znamení Barana bol pre každého z nás tým najlepším impulzom pre nový začiatok, plný odhodlania urobiť vo svojom živote potrebné kroky a posunúť sa tak opäť o kus ďalej 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Baranovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!