Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
3. jún 2019

V pondelok 3. júna 2019 o 12:02 hod. budeme mať veľkú príležitosť premeniť naše myšlienky na skutočnosť. Zapojte sa do rozhovorov, zapisujte si poznámky o svojich úvahách a nápadoch a začnite rozvíjať nový spôsob myslenia. Projekty, ktoré budú v tomto čase uvedené do pohybu, sú projekty, ktoré stojí za to vidieť, pretože lunárny Nov v Blížencoch 3. júna 2019 bude stáť v pozadí pozoruhodných okamihov inšpirácie.

Blíženci sú jedným z najrýchlejších, najprispôsobivejších, najviac spoločenských a mimoriadne inteligentných znamení z celého zverokruhu. Energia Blížencov nás povzbudzuje k tomu, aby sme opustili svoju zónu pohodlia, zapojili sa do vzrušujúcich situácií a vrátili sa so skúsenosťami, ktoré by sme inak nezískali.

Využite energiu z tohto lunárneho Novu, aby ste sa vydali na cestu k spoločensky orientovanému životu, plnému nových podnetov, informácií, poznatkov a vedomostí.

Asi už viete, že energia znamenia Blížencov má tendenciu k dramatickým prejavom, býva nepredvídateľná a je úplne fascinujúce ju sledovať. Ľudia narodení pod znamením Blížencov, bývajú povestní tým, že majú dve rôzne osobnosti a nikto nikdy nevie, ktorá z týchto osobností sa práve prejaví.

Keď nastáva lunárny Nov v znamení Blížencov, je čas spoznať druhú stranu nás samotných. Možno potláčame a skrývame mnoho vrstiev našej osobnosti. A možno si ani neuvedomujeme, že ich máme. Ale v čase lunárneho Novu v znamení Blížencov je takmer isté, že budeme prekvapení sami sebou. Každý z nás je mnohorozmernou ľudskou bytosťou a práve preto sa v nás neustále mení aj ten intenzívny pocit našej vlastnej totožnosti. Dovoľme aktuálnej lunárnej energii zo znamenia Blížencov, aby nám to pripomenula 😉

Zdieľajte svoju pravdu s niekým, komu môžete dôverovať

Lunárny Nov v znamení Blížencov je zárukou, že budeme chcieť hovoriť o svojich myšlienkach, pocitoch a úvahách. Niet lepšej možnosti, ako využiť energiu tohto lunárneho Novu, než komunikovať s tými, ktorí sú nám blízki a ktorým na nás záleží. Pretože Luna bude v opozícii voči Jupiteru – planéte expanzie, slobody a dobrodružstva – budeme cítiť túžbu po všetkých veciach, ktoré sú väčšie než život. Budeme chcieť vyjadriť svoje emócie a odhaliť svoj vnútorný svet ostatným. Dovoľte tomuto lunárnemu Novu otvoriť vaše srdce, zdieľať to s niekým iným a priviesť vás bližšie k vášmu pravému, pôvodnému, autentickému ja.

Nezabúdajte však na to, že ukázať svoju zraniteľnosť môžeme len ľuďom, ktorých dobre poznáme. Intenzívne rozhovory a svoje najhlbšie tajomstvá si nechajte len pre niekoho, komu plne dôverujete a viete, že vás nebude súdiť.

Naše pocity nie sú vždy skutočné

Majte na pamäti, že tento lunárny Nov bude vytvárať napätú väzbu s klamlivým Neptúnom. Neptún vždy vytvára ilúzie a jeho vibrácie stoja v pozadí aury zmätku. Preto je celkom pravdepodobné, že to, ako sa cítime a čo vnímame ako realitu, nemusí zodpovedať skutočnosti.

Popri tom ako tento tranzit môže zvýšiť empatiu a otvoriť naše srdce citlivosti, nie je vhodné robiť žiadne tvrdé rozhodnutia. Nerobte nič impulzívne a na drsné rozhodnutia si vyhraďte čas až niekedy neskôr. Je dôležité, aby sme skutočne prijali všetko, čo sa nachádza v našom vnútri. Je však potrebné si uvedomiť, že nie všetko môže byť založené na realite. Aktuálny vzostup energií môže byť pre niektorých skutočne náročný, takže sa uistite, že to dokážete predýchať.

Prehĺbte dôveru vo vašich vzťahoch

Čokoľvek sa stane počas tohto lunárneho Novu v Blížencoch, to všetko sa odzrkadlí v upevnení vzťahov s ľuďmi, ktorí sú pre vás naozaj vhodní a sú súčasťou vášho života. Venuša – planéta lásky a priateľstva – bude tvoriť harmonické väzby so serióznym konzervatívnym Saturnom a intenzívnym transformačným Plutom. To buď prinesie posun vášho vzťahu na ďalšiu úroveň dôvery a lojality, alebo vám umožní odpútať sa od niekoho, kto nemá miesto vo vašej budúcnosti.

Súčasťou lunárneho Novu v Blížencoch je aj silné harmonické prepojenie s osou lunárnych uzlov, takže celkom určite sa dá povedať, že všetky aktuálne sprievodné spirituálne energie budú mať v našom živote osudový význam.

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ ♥

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Blížencoch

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov