Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
6. január 2019 – časť I.

Prvý víkend roku 2019 prináša hneď niekoľko zmien. Prvou z nich je vstup Merkúra do znamenia Kozorožca. Vibračné pole tohto pragmatického zemského znamenia sa odzrkadľuje v sústredenom zameraní našich myšlienok na dôkladné plánovanie a stanovenie dlhodobých cieľov.

Spolu s Merkúrom sú v znamení Kozorožca prítomné ďalšie štyri planéty: Slnko, Luna, Saturn a Pluto. To už je celkom dosť výrazná sila. O vzostupe čistých energií, ktorými sa prejavujú kombinácie planét a znamení, hovorí samotný fakt, že vo svojich domovských znameniach sa teraz nachádzajú štyri z desiatich planét – Mars v Baranovi, Neptún v Rybách, Saturn v Kozorožcovi a Jupiter v znamení Strelca. Jedná sa teda o ich tzv. čistý vplyv, keďže energie týchto planét sú v plnej miere podporované vibráciami ich domovských znamení.

V noci zo soboty na nedeľu nastane lunárny Nov v znamení Kozorožca, jeho zvyšujúce sa vibrácie začínajú napĺňať atmosféru tohto víkendu už teraz. Vzhľadom k tomu, že každý lunárny Nov je spojený so začiatkom nového vývojového cyklu, dá sa očakávať, že konštelácie sprevádzajúce tento nový začiatok prinesú nutnosť prehodnotenia našich cieľov, rovnako ako aj spôsobu, ako ich dosiahnuť. To naznačuje napätá pozícia Venuše v znamení Škorpióna voči Uránu v Baranovi.

Na dvere nám pomyselne klope ešte aj ďalšia zmena, ktorá nastane v nedeľu, keď Urán ukončí fázu svojho retrográdneho pohybu a začne postupovať priamym smerom k znameniu Býka.

Víkend by z viacerých hľadísk mohol byť pomerne náročný, pretože konštelácie, ktoré ho sprevádzajú, sa v krátkom časovom horizonte začnú odzrkadľovať vývojom udalostí, stavajúcich nás do pozície, keď bude potrebné zamyslieť sa nad tým, čomu chceme dať prioritu a čo nechať, aby mohlo z nášho života odísť.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Prajem nám všetkým, nech nasledujúci víkend zvládneme v pohode, podľa svojich vlastných predstáv 😉

Kliknite sem pre pokračovanie textu horoskopu

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Kozorožcovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!