Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop: 30. august 2019

Lunárny Nov v znamení Panny 30.august 2019 - AnteAr Lunárny Nov na 06°46′ v znamení Panny prináša veľa pozitívnej energie pre osoby narodené v prvom dekane znamenia Býka, Panny, Kozorožca, Raka a Škorpióna. Rovnaké vibrácie sa odzrkadlia v životných okolnostiach tých, ktorí majú osobné planéty, citlivé body alebo Ascendent v rozmedzí 04°. – 08°. stupňa uvedených znamení.

Ideme do finálne v treťom dejstve hry O láske a vzťahoch

Predchádzajúce dve najvýznamnejšie fázy Luny – Spln z 15.augusta 2019 a Nov z 1.augusta 2019 pripravili pomyselné pódium, na ktorom planéta Venuša zohrala v každej z nich kľúčovú úlohu. Začiatkom augusta, počas lunárneho Novu v Levovi, bola Venuša v blízkosti Slnka a Luny a súčasne vytvorila disharmonickú väzbu s Uránom, čo prinieslo vzrušenie a výzvy do nášho milostného života a osobných vzťahov. O dva týždne neskôr, počas lunárneho Splnu vo Vodnárovi, spojila Venuša svoje vibrácie s energiou Slnka v Levovi. Vtedy opäť priniesla do popredia našej pozornosti záležitosti súvisiace s partnerskými vzťahmi, pomohla nám opätovne nastaviť naše hodnoty a zamyslieť sa, kto nám stojí za to, aby bol aj naďalej súčasťou nášho života. Nastávajúci lunárny Nov 30.augusta 2019, v ktorom Venuša zohráva jednu z hlavných rolí, je opäť spojený s láskou, erotikou a tvorivosťou, ale súčasne prináša aj tak veľmi potrebné očistenie našich osobných vzťahov. Nov v Panne navyše poskytuje ohromnú energiu pre začiatok niečoho nového.
Rezervujte si termín konzultácie k Vášmu osobnému horoskopu
Chcem si rezervovať termín

Lunárny Nov v znamení Panny – Tretie dejstvo hry O láske a vzťahoch

Každý lunárny Nov je spojený s ukončením jedného vývojového cyklu a súčasne prináša nový začiatok, uvedomenie si nutnosti zmeniť svoje vnímanie situácií alebo skutočností. Lunárny Nov v znamení Panny, je časom zamerania našej pozornosti na praktické stránky, teda na to, čo nám poslúži a čo dokážeme najlepším spôsobom využiť. Panna je znamením, ktoré dokáže vybudovať úplne nový svet z tých celkom najbežnejších, najobyčajnejších vecí. Panna môže dať zmysel aj každodenným rutinným činnostiam, samotným opakovaním určitého správania, zvykom alebo rituálom. Či už sú to opakované pohyby, ako napríklad šitie či pletenie oblečenia, naše denné stravovacie zvyklosti vykonávané s náležitou dôstojnosťou, alebo hoci aj opakované precvičovanie pozícií jogy, toto všetko patrí k tým všedným, drobným, ale pritom významným činnostiam, ktoré nás definujú. Všetky lunárne Novy v znamení Panny sú ideálne na začlenenie nových každodenných rutinných záležitostí do nášho života. Teraz je vhodný čas napríklad aj na zlepšenie nášho zdravia a zameranie pozornosti na všetky bežné, každodenné činnosti. Aktuálny lunárny Nov však teraz navyše prináša do popredia vibrácie Venuše, ktorá opäť, teraz už po tretí raz, hrá hlavnú úlohu. Energia Venuše sa začlenila do predchádzajúcich dvoch najvýznamnejších lunárnych fáz. Vyzvala nás k prehodnoteniu nášho milostného života a osobných vzťahov, priniesla naliehavú potrebu ujasniť si, čo má pre nás hodnotu, čo je cenné, na čom a na kom nám naozaj záleží. Teraz počas nastávajúceho lunárneho Novu sa s energiou Slnka a Luny opäť spoja vibrácie Venuše navyše aj s energiou Marsu, čo sa odzrkadlí v naliehavých otázkach sa na pomerne zložitú otázku: Kto a čo je pre nás skutočne dôležité a hodnotné (Venuša v konjunkcii so Slnkom a Lunou), žiadúce (Mars v konjunkcii s Venušou) a súčasne aj užitočné (znamenie Panny) … a to všetko súčasne. Odpoveď na túto otázkou prinesie aktuálny nastávajúci lunárny Nov v praktickom zemskom znamení Panny a uvedie do vzájomných súvislosti náš milostný život vo vzťahu so všetkým ostatným, čo je pre nás dôležité.

Mars v konjunkcii s Venušou

Počas uplynulého víkendu v sobotu 24.augusta 2019 sa spojili vibrácie Venuše s energiou Marsu na 04°07′ v znamení Panny. Je to stretnutie dvoch kozmických milencov, ktoré sa koná každé dva roky, prípadne dvakrát za rok, ak je Venuša retrográdna. Len pár dní pred týmto lunárnym Novom nastalo prelínanie ženských a mužských energií, ktoré sa spojili v jedno. Túžba zmiešaná so zmyselnosťou. Láska s vášňou. Krása, odvaha, sexuálna túžba a šarm zaiskrili, keď sa obaja milenci stretli na čistom bielom prestieradle lôžka lásky znamenia Panny. Tieto erotické a súčasne očistné energie napĺňajú aktuálny lunárny Nov, ktorý je začiatkom novej lásky. Tá vychádza z predchádzajúcich skúseností, a čo je najdôležitejšie, z pochopenia toho, čo je pre nás skutočne najlepšie. Pozrime sa na vzájomné vzťahy medzi všetkými aktérmi v tomto konečnom dejstve … Lunárny Nov v Panne 30.august 2019 AnteAr

Mars je v konjunkcii s Novom (najtesnejší aspekt v horoskope)

Toto je aspekt, ktorý kladie do popredia aktivitu, dodáva odvahu, robí nás odvážnymi, motivuje nás konať v zmysle tém spojených s lunárnym Novom. Toto je Nov, ktorý je prospešný pre nové začiatky a rozbeh podnikania. Vyžaduje sa od nás len to, aby sme postupovali podľa plánu, keďže Mars je v starostlivej Panne, mysleli aj na opatrnosť a nekonali príliš rýchlo a impulzívne (Mars v konjunkcii so Slnkom a Lunou).

Merkúr v konjunkcii s Novom a Marsom

Vládcom lunárneho Novu je Merkúr, ktorý je v znamení Panny v silnom postavení. Tieto energie prinášajú analytickú myseľ a upriamujú našu pozornosť aj na tie najmenšie detaily. Pri správnom prístupe nám môžu pomôcť urobiť priam zázraky vo všetkých praktických záležitostiach. V spojení s Marsom sa tento lunárny Nov javí ako ideálny na stanovenie plánov a cieľov. V osobných záležitostiach sa sexuálne podnety spojené s energiou Marsu neprejavujú zaslepením nášho úsudku, pretože s racionálnym Merkúrom v znamení Panny máme sklon až príliš analyzovať dôvody a príčiny našich erotických túžob: toto zemské znamenia vyžaduje zdravé vzťahy a čistotu slov.

Saturn z Kozorožca v trigóne so stéliom v Panne

Saturn na 14°11′ Kozorožca aktuálne vytvára harmonické trigóny so štyrmi planétami v znamení Panny (Venuša, Mars, Slnko, Luna), prináša ambície a stabilitu všetkým novým snahám, ktoré sa začínajú teraz, ako aj starostlivé plánovanie projektov. V osobných záležitostiach prináša úctu a záväzok do vzťahov, oddanosť, obetavosť a vernosť.

Urán zo znamenia Býka v trigóne so stéliom v Panne

Urán na 06°28′ Býka vytvára harmonické aspekty s Merkúrom, Slnkom, Lunou, Marsom a Venušou. Energia Uránu prináša potrebnú vynachádzavosť a originalitu do umeleckej tvorby, rovnako ako aj vzrušenie, ktoré je spojené so zrodom novej lásky. Je to aj sloboda prejavu v nových vzťahoch alebo partnerstvách, odvážny prístup a jedinečnosť v novo vznikajúcich projektoch či začínajúcich firmách, ktoré sú často ešte len vo fáze tvorby podnikateľského zámeru. Astrologický Urán v harmonických väzbách so stéliom v Panne praje nekonvenčnému prístupu a netradičným riešeniam, premýšľaniu o vzájomných súvislostiach alebo starostlivo organizovaným obchodným plánom a premieňa ich na nové a vzrušujúce dobrodružstvo.
Rezervujte si termín konzultácie k Vášmu osobnému horoskopu
Chcem si rezervovať termín Nastávajúci lunárny Nov praje uskutočneniu všetkého, čo je starostlivo premyslené a naplánované. Kombinuje erotickú túžbu s citom lásky a praktickou stránkou partnerských vzťahov. Súčasne prináša aj kreativitu s ochotou pracovať. Všetko je to očarujúce, očisťujúce a súčasne aj originálne.

Záver – Lunárny Nov 30. august 2019

Všetky tieto skutočnosti vedú k záveru, že energia aktuálneho Novu:
  • môže priniesť úplne nové milostné záležitosti, ktoré budú mať dlhodobý potenciál,
  • umožňuje vytvoriť tieto nové vzťahy, ktoré sa prvýkrát objavili v predchádzajúcich týždňoch, ak prešli fázou nevyhnutných úvah,
  • prináša pocit katarzie, pretože po dôkladnej analýze teraz už chápeme, ako sme na tom v našich partnerských vzťahoch,
  • je ideálny na začatie nových obchodných projektov a na profesionálny rozvoj,
  • môže byť skvelým časom na oznámenie plánovaných rozhodnutí (ako je napríklad uzatvorenie manželstva),
  • je vhodný pre rozhodnutia, ktoré sa týkajú zdravej výživy a našich každodenných rutinných činností,
  • je veľmi vhodný aj pre kreatívne záležitosti, ktoré súvisia s módou, štýlom, fotografiou, či filmom – Neptún je v protiľahlom znamení Rýb v opozícii voči spojeniu Venuše s Marsom,
  • je to ideálny čas na vyznanie lásky niekomu, o koho máme záujem, a on či ona o tom ešte nevie.
Prajem nám všetkým, aby sme si tieto skutočne dobré energie lunárneho Novu užili a aby nás jeho vibrácie povzbudili.

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥ Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Panne

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!