Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
6. marec 2019

Máme tu najvýznamnejší deň aktuálneho týždňa s lunárnym Novom na 15.stupni znamenia Rýb. Tento nov má výrazne spirituálne kvality a u vnímavejších jedincov, ktorí sa dokážu naladiť na jeho energiu, môže dokonca stáť v pozadí stavov osvietenia. V žiadnom prípade však nemožno hovoriť o nejakých úletoch do sveta mimo reality, aj keď duchovný charakter lunárneho Novu v znamení Rýb je výrazne posilnený začlenením vysokých vibrácií Neptúna.

Harmonické aspekty od Marsu a Saturna zo zemských znamení Býka a Kozorožca dodávajú tomuto Novu vášeň a zameranie na konkrétne praktické výsledky, takže sa nemusíte obávať klamstiev, podvodov, či zmätku, ktoré sú typickými prejavmi negatívnej stránky energií Neptúna.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Do lunárneho Novu je tiež začlenený asteroid Vesta, ktorý v astrológii symbolizuje sexualitu a oddanosť. A navyše je tu prítomná aj stálica Achernar, jej energia v spojení s lunárnym Novom dáva morálku a úspech. Tento Nov v znamení Rýb povzbudzuje súcit a obetavosť, ale súčasne posilňuje aj karmické priateľstvá a spriaznené duše. Je to skvelá lunárna fáza pre praktickú mágiu a rituály zamerané na splnenie vašich snov.

Prajem nám všetkým, aby spirituálne energie stredajšieho lunárneho Novu pomohli každému, kto o to stojí,  povzniesť sa na vyššiu úroveň svojho duchovného vývoja, a súčasne pritom zostať pevne ukotvení v realite svojho pozemského života. Veď to rozhodnutie inkarnovať sa do tohto sveta, urobila slobodne naša duša 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Rybách

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!