Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
4. február 2019

Vstupujeme do nového týždňa a hoci počas dňa už len doznievajú nedeľné harmonické vibrácie sextilu medzi Merkúrom vo Vodnárovi a Jupiterom v znamení Strelca, Luna končí svoj aktuálny synodický cyklus a postupne sa približuje do konjunkcie so Slnkom. Nastáva teda lunárny Nov v znamení Vodnára, na ktorý si počkáme až do 22. hodiny a 3. minúty.

Rovnako ako had zvlieka svoju kožu, z ktorej vyrástol, práve tak sa rozširuje naše vedomie, keď sme pripravení opustiť svoje prekonané obmedzujúce návyky. V mnohých aspektoch je lunárny Nov podobný tomuto procesu. Končí ním jedna vývojová etapa a začína druhá.

Lunárny Nov vo Vodnárovi symbolizuje prebudenie a presun našej pozornosti z oblastí, ktorými sme sa vo svojom živote zaoberali od 6. januára 2019, kedy nastal predchádzajúci lunárny Nov.

Pri pohľade na astrologické konštelácie, ktoré nasledujú po začiatku novej lunárnej fázy, je vhodné povedať, že pondelkový lunárny Nov je vôbec najlepším a najviac harmonickým a mimoriadne pozitívnym zo všetkých, ktoré nás čakajú počas roku 2019.

Slnko, Luna a Merkúr vytvárajú sextily s Jupiterom prinášajúcim priaznivé okolnosti, dobré správy, optimizmus, štedrosť, veľkorysosť a šťastie. Aktuálny lunárny Nov nastáva na ekliptike presne uprostred sextilu medzi Saturnom a Neptúnom. Prináša teda duchovnú múdrosť a pomáha našim snom, aby sa stali skutočnosťou.

Bez akéhokoľvek zveličovania sa dá povedať, že aktuálny lunárny Nov vo Vodnárovi má v sebe prvky veľkorysosti, je charitatívny a filozofický, je to začiatok nového cyklu nádeje a dobrej vôle.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Určite však vôbec nič nezískate tým, ak budete čakať na vesmír, aby vám poslal nejakú správu, v ktorej definuje nové pravidlá. Vytvorte si svoje vlastné, podľa toho, ako vám to hovorí vaše lepšie ja. Hrajte sami za seba a spoliehajte sa na svoje vlastné sily, ako to naznačuje individualistické znamenie Vodnára, v ktorom sa teraz začína nový vývojový cyklus 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna vo Vodnárovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov