Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
19. február 2019

V porovnaní s pondelkom prináša druhý deň aktuálneho kalendárneho týždňa podstatne viac zaujímavých konštelácií. Hneď ráno o pol ôsmej Merkúr spojí svoje vibrácie s Neptúnom na 15. stupni znamenia Rýb, čo by mohlo prospieť zameraniu našej komunikácie na duchovné témy, tajomstvá a mystiku.

Merkúr v konjunkcii s Neptúnom prispieva k rozvoju predstavivosti a kreativity. Túto konšteláciu je možné s úspechom využiť na získanie cenných poznatkov prostredníctvom meditácie, ponorov do podvedomia, či regresných techník.

Aby sme ostali ukotvení v realite, o to sa postará harmonický sextil Saturna k Merkúru, hoci ten sa uzatvorí až nasledujúci deň o pol štvrtej po polnoci. Je však vynikajúci pre čokoľvek, čo si vyžaduje jasné myslenie, dobrý úsudok a organizačné zručnosti, pomáha nám udržať si plnú koncentráciu a dobrú pamäť.

Harmonická väzba Merkúra so Saturnom prospieva obchodným vzťahom, zvyčajne je to vhodný čas na podpísanie zmlúv alebo na začiatok významných rokovaní.

V utorok necelých pätnásť minút pred štvrtou hodinou popoludní Luna vstúpi do znamenia Panny a s odstupom jedenej hodiny nastane lunárny Spln v spojení s kráľovskou stálicou Regulus. Je to príjemný, vzrušujúci a dobrodružný čas, ktorý nasleduje po oslobodzujúcej konjunkcii Marsu a Uránu z 13. februára 2019.

Aktuálny lunárny Spln prináša nielen príležitosti na uskutočnenie potrebných zmien, ale aj romantiku a úspech. Je to skvelé načasovanie, pretože naďalej pokračuje sled pozitívnych správ a šťastných okolností, ktoré za začali lunárnym Novom vo Vodnárovi 4. februára 2019. Určite budete súhlasiť s tým, že je veľmi vzácne, keď dve najvýznamnejšie po sebe idúce lunárne fázy prinášajú taký veľký potenciál


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Utorok je z astrologického hľadiska naozaj skvelým dňom. Je len na nás, akým spôsobom využijeme možnosti a príležitosti, ktoré prináša 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Panne

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!