Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
22. december 2018

Druhý deň po zimnom slnovrate nastáva lunárny Spln na prvom stupni znamenia Raka. Sobotňajší Spln je o vzrušení, pozitívnej zmene a príjemných prekvapeniach. Ide o vítanú zmenu oproti posledným dvom fázam Luny, ktoré v obidvoch prípadoch vytvárali napätú kvadratúru s Marsom v znamení Rýb.

Aktuálny lunárny Spln nastáva v 60° sextile s Uránom a umožňuje rýchlo a ľahko zmeniť naše doterajšie smerovanie od hnevu a nepriateľstva, ktoré nás sprevádzali v posledných týždňoch. Lunárny Spln je spojený aj so super obrovskou červenou hviezdou – stálicou Betelgeuze v súhvezdí Orión. Podľa astrologickej literatúry dávajú vibrácie tejto stálice veľkú moc, česť a bohatstvo.

Takže nasledujme svoju intuíciu a buďme otvorení voči všetkým neočakávaným príležitostiam, ktoré k nám prichádzajú. Noví ľudia alebo dokonca aj už samotná zmena nášho postoja by mohla viesť k príjemným prekvapeniam v oblasti našej kariéry a vo financiách. Pozitívne zmeny môžu nastať rovnako aj v našom ľúbostnom živote.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Sobota by mohla byť naozaj pohodovým dňom, tak si užime všetko to príjemné, čo nám prináša 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!