Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop: 14. september 2019

Lunárny Spln v Rybách 14.09.2019 AnteAr

Lunárny Spln na 21°05′ v znamení Rýb prinesie významné energetické zmeny najmä pre osoby narodené na začiatku tretieho dekanu znamenia Panny, Rýb, Strelca a Blížencov.

Pozitívne môžu vnímať vibrácie aktuálneho Splnu narodení na začiatku tretieho dekanu znamení Býka, Škorpióna a do určitej miery aj Raka a Kozorožca. Rovnaké vibrácie sa odzrkadlia v životných okolnostiach tých, ktorí majú osobné planéty, citlivé body alebo Ascendent v rozmedzí 19°. – 23°. stupňa uvedených znamení.

Jupiter v kvadratúre s Neptúnom stojí v pozadí naivnej dôverčivosti, ale súčasne sa môže odzrkadliť aj tendenciou k zahmlievaniu, či skreslenej interpretácii skutočnosti, čo je len iný výraz pre sklony k podvodom. V konečnom dôsledku toto všetko môže viesť k rozpakom alebo sklamaniu.

Do Splnu je však začlenená aj energia Marsu zo znamenia Panny, ktorý spolu s Jupiterom a Neptúnom vytvára T-kvadratúru, smerujúcu do znamenia Blížencov. Mars prináša náladovosť, hnev a impulzívnosť, a to všetko sa nakoniec môže odzrkadliť v náraste rizika ilúzií a škandálov.

Lunárny Spln v Rybách 14.09.2019 AnteAr

Luna vo fáze Splnu v spojení s Neptúnom sa môže prejaviť zmätkami a sklamaniami. Neptún však vládne aj nádejám, snom a spiritualite a najsilnejší aspekt Splnu tu dáva naozaj veľké možnosti.

Vďaka silnému harmonickému vplyvu Pluta zo znamenia Kozorožca má tento lunárny Spln dostatočne pozitívny potenciál pre transformáciu a znovuzrodenie prostredníctvom intenzívneho aktívneho osobného zapojenia formou očisty od emocionálnej záťaže a deštruktívneho správania.

Septembrový Spln má vzťah k predchádzajúcemu lunárnemu Novu v znamení Panny. Lunárny Nov 30.augusta 2019 nám umožnil dostať sa do kontaktu s našimi najvášnivejšími túžbami a pomohol nám ich zdieľať s tými, na ktorých nám najviac záleží.

Boli to vynikajúce dni pre začiatok niečoho nového a rovnako sme všetci pocítili aj prílev energie najmä v tých záležitostiach, ktoré majú romantický charakter.

Energia Splnu 14.septembra bude pretrvávať dva týždne až do 28.septembra 2019, kedy nastane lunárny Nov vo Váhach.

Akým spôsobom sa energie lunárneho Splnu v znamení Panny odzrkadlia konkrétne vo vašom živote? To sa môžete dozvedieť na osobnej konzultácii …

Chcem si rezervovať termín

Prajem nám všetkým, aby sme tieto výrazné energie lunárneho Splnu zvládli podľa našich najlepších očakávaní.

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥ Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Rybách

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov