Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
19. apríl 2019

Máme tu piatok s v poradí druhým tohoročným lunárnym Splnom vo Váhach. Ten prvý nastal pred 29,5 dňami, vo štvrtok 21.marca 2019 po polnoci presne o 2:42:51 hod. SEČ. Aktuálny lunárny Spln na 29. stupni znamenia Váh pripadá na deň Veľkého piatku, ktorý je v kresťanskom kalendári piatkom pred Veľkou nocou (Paschou).

Vo štvrtkovom horoskope som sa už o lunárnom Splne zmienil v kontexte s narastajúcim napätím, ktoré sa premieta do našich partnerských vzťahov, najmä v prípade, že v tejto oblasti nášho života už pomerne dlhšiu dobu vnímame pretrvávajúcu nespokojnosť.

Vzhľadom k skutočnosti, že do piatkového Splnu vo Váhach sa zapájajú aj vibrácie Uránu z 2. stupňa znamenia Býka, môžu energie Splnu stáť v pozadí situácií, keď v našom živote pociťujeme výraznejšiu potrebu zmien, vzrušenia, alebo slobody. Táto potreba sa môže prejavovať nepokojom, impulzívnymi rozhodnutiami a nepredvídateľným správaním, ktoré sa odzrkadľuje výrazným napätím v blízkych, dôverných vzťahoch.

Dôverným partnerským vzťahom vládne astrologická Venuša, ktorá teraz stojí na 28. stupni znamenia Rýb a je do opozície Slnka a Luny, ktorú nazývame Splnom, určitým spôsobom priamo zapojená. Môžeme teda tvrdiť, že piatkový Spln vynesie na svetlo neriešené záležitosti v partnerských vzťahoch. Týka sa to najmä tých, ktorí majú Slnko, Lunu, Venušu alebo os Ascendent / Descendent okolo 29. stupňa v znamení Váh, Barana, Kozorožca alebo Raka, ako aj tých, ktorí majú niektorý z týchto prvkov na úplnom začiatku Býka, Škorpióna, Vodnára, alebo znamenia Leva.

Piatok najmä v popoludňajších a podvečerných hodinách môže byť pre niektorých kritickým dňom. Karmické nerovnováhy môžu súvisieť s ich rodinnými príslušníkmi, prípadne s matkou. Pomenovanie nevyriešených otázok týchto vzťahov je kľúčom k riešeniu ďalších náročných nerovnováh v ich živote. Príliš autoritatívna, dominantná, majetnícka, či do všetkého zasahujúca matka je jednou z výziev, ktorej bude potrebné čeliť.

K tomu všetkému sa dá povedať azda len to, že zmeny, nech už sa zdajú byť akokoľvek náročné, je jednoducho potrebné urobiť.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Želám nám všetkým, nech nasledujúce dni dokážeme zvládnuť k všeobecnej spokojnosti našej, i nášho najbližšieho okolia 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna vo Váhach

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov