Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
21. marec 2019

Dvanásť minút po pol tretej v noci zo stredy na štvrtok nastáva lunárny Spln vo vzdušných spoločenských Váhach. Aj teraz, rovnako ako pri každom inom splne, sa u senzitívnejších jedincov jeho vibrácie odzrkadľujú nárastom napätia, náladovosti, nepokoja a výraznejšími reakciami aj na slabšie podnety.

Popri mnohých iných záležitostiach prináša aktuálny lunárny Spln aj zaujímavé, vzrušujúce a inšpiratívne príležitosti pre lásku a peniaze. Mesiac v splne sa odohráva v spojení so stálicou Merkab zo súhvezdia Argo. Táto stálica je spájaná s prosperitou, príležitosťami v podnikaní, cestovaní a vzdelávaní.

Počas štvrtka sa Venuša vo Vodnárovi dostane do napätej pozície s Marsom v znamení Býka. Táto konštelácia zvyčajne stojí v pozadí nárastu túžby po prijímaní fyzických prejavov náklonnosti. Môže však spôsobiť aj problematické situácie vo vzťahoch, ak v nich už je prítomné určité sexuálne alebo konkurenčné napätie.

Ak máte na štvrtok naplánované rande, mali by ste dbať na to, aby ste neznižovali svoje štandardy 😉


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Veľmi príjemným spôsobom sa vo štvrtok odzrkadlia aj energie Venuše v harmonickej pozícii s Jupiterom, ktoré prajú láske rovnako ako spoločenským udalostiam a stretnutiam. Táto konštelácia prináša pocity šťastia, ktoré chceme zdieľať s našimi najbližšími. Ak táto dvojica dobrodejov vytvára väzby s niektorými osobnými planétami vo vašom horoskope, považujeme ju za indikátor šťastia, pretože pomerne často stojí v pozadí situácií, keď dostávame dary, peniaze, alebo sa niekto veľmi milým spôsobom uchádza o našu priazeň.

Prajem nám všetkým, nech nadchádzajúci lunárny Spln a jeho sprievodné konštelácie prinesú každému z nás splnenie tých najpozitívnejších očakávaní 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna vo Váhach

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!