Mars v Býkovi

Mars v znamení Býka

Vládnuca planéta Venuša, pevné zemné znamenie.

V skratke: Prináša človeku narodenému s touto kombináciou planéty a znamenia vytrvalosť, odhodlanie, pracovitosť, zaťatosť, tvrdohlavosť. Je tu dostatok fyzickej energie, ktorá sa prejavuje pokojne, niekedy však môže skĺznuť k pomalosti, lenivosti a pohodlnosti. Výbuchy hnevu sa objavujú zriedka, ale potom je lepšie mu ísť z cesty. Mars v Býkovi sa rád dobre naje a rád si dá hoci aj každý večer pohár vína – je to pôžitkár. Pretože je mu dobre v prírode, môže vyraziť napríklad na golf.

Mars v Býkovi AnteAr

Mars v Býkovi

Mars v Býkovi značí, že človek bude prekypovať energiou v bežných účelových i citových záležitostiach, ale popri tom telesná a intelektuálna stránka povahy bude menej výkonná.

Energia Marsu nie je v Býkovi príliš aktívna. Telesná pohonná hmota je obmedzená, akoby na skrátenej uzde. Človeku preto môže chýbať priebojnosť a pohyblivosť, ale tieto nedostatky celkom vyváži vynikajúca odolnosť a vytrvalosť. Tento typ je v mnohých ohľadoch tvrdohlavý, neústupný a urputný, ale súčasne je výkonný, odhodlaný a stabilný. Ide za svojimi cieľmi s ohromným nasadením a sústredením. Je potom ako rozbehnutý vlak. Keď si raz určí postup, dosahuje svoje zámery s urputnou vytrvalosťou. V okamihu, keď sa konečne k niečomu rozkýva, je až nemožné zmeniť jeho smer.

V znamení Býka je energia Marsu usmernená do záujmu o účelné veci. Bude sa zameriavať na zárobky, pohodlie a majetok. Značné množstvo času bude venovať činnostiam vedúcim k obohateniu sa, zabezpečeniu a vylepšeniu životného štýlu. Rovnako bude tiež vynikať zvláštnymi remeselnými zručnosťami a nadaním. Výsledky jeho práce sa budú vyznačovať kvalitou.

Ďalšou prioritou jedinca narodeného s Marsom v Býkovi je uspokojenie telesných túžob. Je to veľmi zmyselný a sexuálne orientovaný partner. Je v tomto smeru nekomplikovaný a priamy. Nie je žiadnym fantazírujúcim fetišistom, dokáže byť trpezlivý a nerobí si starosti. Je citovo stály a obvykle je oddaným a verným partnerom.

Veľmi nepríjemnou stránkou Marsu v Býkovi je minimálna miera prispôsobivosti. Býk je fixným znamením a jeho energia je často vyjadrená spôsobom, ktorý pôsobí dojmem zaťatosti mulice. Aj emócie môžu občas byť tak pevne zovreté, že musí po určitej dobe nevyhnutne vybuchnúť.


Získajte viac informácií na tému: Mars v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥