Mars v Kozorožcovi

Mars v znamení Kozorožca

Vládnuca planéta Saturn, základné zemné znamenie.

V skratke: Vytrvalá, pokojná, studená energia, ktorá zdolá akúkoľvek prekážku a má dostatok času na to, aby svoje ciele dosiahla. Mars v Kozorožcovi je prísny, disciplinovaný a sústredený na svoj vzdialený cieľ. Veľká trpezlivosť, ale niekedy pomalosť, tvrdohlavosť, neschopnosť vcítiť sa do druhého. Rád lezie po skalách, behá maratón a potrebuje samotu.

Mars v Kozorožcovi AnteAr

Mars v Kozorožcovi

V Kozorožcovi sú energie Marsu orientované na osobný úspech, preto je jeho najsilnejší vplyv nasmerovaný do oblasti praktických úžitkových záležitostí. Jedinec narodený s Marsom v Kozorožcovi bude mať dostatok intelektuálnej a telesnej energie, ale po citovej stránke nebude mať tú pravú iskru.

Tento človek je pracovitý a odhodlaný. Pretože väčšina jeho energie je zameraná na kariéru, bude mu hroziť nebezpečenstvo, že sa z neho stane workoholik.

Má mocnú hybnú silu, ktorá ho popoháňa k splneniu profesionálnych ambícií. Jeho prirodzené manažérske schopnosti v kombinácii so zdravým rozumom mu dávajú dobré predpoklady stať sa riaditeľom alebo zastávať inú zodpovednú vedúcu funkciu.

Je to typ, ktorý silne túži po materiálnom úspechu, ale postavenie a uznanie sú pre neho dôležitejšie než peniaze. Svoju energiu využíva praktickým a výnosným spôsobom za účelom dosiahnutia týchto cieľov. Nemá rád nedostatok ctižiadostivosti u iných a neznáša leňochov.

V láske je zmyselný a vášnivý, ale tieto vlastnosti dobre ukrýva pod maskou odmeranej neprístupnosti. Navonok je vždy dôstojný a rezervovaný. Má pocit, že musí svoje emócie za každú cenu ovládať. Tak či tak sa tvrdí, že Mars v Kozorožcovi si uchováva sexuálnu vitalitu do veľmi vysokého veku, kedy sa vo svojom správaní stáva menej rezervovaným a zdržanlivým.

Slabou stránkou tejto povahy je sklon byť príliš obozretný a skeptický. Následkom toho môže minúť skutočne výhodné príležitosti. Pretože sa neochotne vzdáva svojich návykov, neľahko sa učí nové veci. Môže byť do istej miery pesimistický, pretože vždy očakáva len to najhoršie a vidí vo všetkom problémy. Je veľmi zodpovedný typ, často až prehnane.


Získajte viac informácií na tému: Mars v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥