Mars v Levovi

Mars v znamení Leva

Vládnuca planéta Slnko, pevné ohnivé znamenie.

V skratke: Zastáva autoritatívny postoj, má veľké sebavedomie, je aktívny a egocentrický. Chce vyhrávať a ukázať všetkým, kto je tu vládcom. Má dostatok fyzickej energie, ale niekedy má Mars v Levovi tendenciu skĺznuť k pohodlnosti a lenivosti. Energia je tu pokojnejšia než u Barana a tiež návaly zlosti nie sú také časté, ale o to sú potom silnejšie. Dostatok autority je predpokladom, aby bol kapitánom tímu.

Mars v Levovi AnteAr

Mars v Levovi

Mars v Levovi sa vyznačuje mimoriadnou telesnou energiou. Jedinec narodený v tejto kombinácii planéty a znamenia bude tiež mať pomerne dobré duševné schopnosti a dokáže sa vysporiadať so všednými každodennými záležitosťami. Bude pociťovať potrebu uznania svojej osoby, čo bude obmedzovať jeho emocionálne prejavy.

Mars má v Levovi neobyčajnú silu vôle a tvorivosti. Ľudia si všimnú jeho sebavedomie, sebestačnosť a životnú energiu. Je to prirodzený herec, ktorý má teatrálne vystupovanie a sklon dramatizovať. Zo všetkého najradšej je stredom pozornosti. Pokiaľ má publikum, vystupuje v každej roli vždy sebaisto.

Iniciatívnosť, pevnosť a odhodlanie tejto kombinácie planéty a znamenia vytvára skvelé vodcovské schopnosti. Človek vládne osobným pôvabom a príťažlivosťou. Je spoločenský, družný a mimoriadne nadaný. Je to prirodzený vodca, tak trochu sebecký a nadmerne ctižiadostivý. Chce byť za každú cenu vo vedúcom postavení a urobí čokoľvek pre to, aby ho docielil. Potrebuje byť oceňovaný a uznávaný.

V osobných vzťahoch je milujúci, láskyplný a vášnivý. Má rád drámu a vzrušenie, ktoré prinášajú milostné pletky. Napriek tomu, že by mu lichotilo mať niekoľko partnerov, je v láske verný a stály, pokiaľ mu jeho partner venuje dostatok pozornosti a je mu dostatočne oddaný. Občas môže byť žiarlivý až vlastnícky.

Má pevné názory a môže svojou nadutosťou v ostatných vyvolávať odpor. Jeho pýcha a panovačnosť sa môžu vyvinúť do nezvratnej sebeckosti. Keď nie je po jeho, emócie Marsu v Levovi spôsobujú nadmerne zlostné reakcie. Človek sa preto musí snažiť tieto vlastnosti v sebe potláčať.


Získajte viac informácií na tému: Mars v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥