Mars v Rybách

Mars v znamení Rýb

Vládnuca planéta Neptún a Jupiter, pohyblivé vodné znamenie.

V skratke: Energia ovládaná citmi. Nesústredenosť, mnoho činností, ale ciele nedosiahnu svoje naplnenie. Niekedy zbabelosť, lenivosť, nechuť zaoberať sa hmotnými záležitosťami a problémami reálneho sveta – únik do vlastného sveta, k drogám či k alkoholu. Mars v Rybách však tiež môže byť mystický, jemný, citlivý, romantický a bude obetavo pomáhať všetkým, kto sú na tom ešte horšie než on. Zo športu si najskôr vyberie plávanie alebo rybárčenie.

Mars v Rybách AnteAr

Mars v Rybách

Mars v Rybách vytvára prudké a nepredvídateľné citové reakcie. Energetická hladina emócií je vysoká, niekedy až príliš. Jedinec s Marsom v Rybách bude mať dobre vyvinuté i rozumové schopnosti, ale telesnou výkonnosťou a praktickými účelovými záležitosťami oslňovať nebude.

Silná stránka tejto povahy sa nachádza v oblasti umenia. Je to hudobne založený a všestranne umelecky nadaný typ, ktorý dokáže plne oceniť diela svetových majstrov. Potrebuje k životu trávenie času o samote a sebaskúmaniu.

Reakcie Marsu v Rybách sú často zmätené. Jeho sebavedomé a dôrazné vystupovanie tlmí vnímavosť a citlivosť Rýb. Obvyklým výsledkom je zdanlivý pokoj, ale vo vnútri človeka vládne zmätok. Často sa v ňom skrýva odpor či nevôľa. Trpí precitlivenosťou, preto sa občas potrebuje uchýliť do samoty, aby sa vyrovnal s vlastnými emóciami. Mars sa v Rybách nedokáže naplno presadzovať, preto bude takýto človek pravdepodobne tak trochu nespoločenský, plachý a rezervovaný.

Najčastejšie sa uplatní v pozadí diania, ukrytý v zákulisí. Tu môže pracovať nenápadne a so svojou prirodzenou, intuitívnou citlivosťou. Jeho názory a postoje vyplývajú zo sympatií a účastnosti voči ostatným. Jasne si uvedomuje, ako sa druhý cíti a je vždy ochotný pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú.

Energia Marsu nachádza sebavyjadrenie v pomoci a podpore chudobných, nerovnoprávnych alebo bezmocných. Prináša zvláštne nadanie pre povolanie v medicíne, typicky najmä v psychológii.

Mars v Rybách nie je v žiadnom prípade sexuálne vášnivým jedincom. Je nepochybne romantický, avšak možno práve preto vyžaduje skôr emocionálne než telesné vyžitie. V láske je veľmi idealistický. Často až do takej miery, že jeho očakávanie hraničí s fantáziou, takže ho skutočnosť na jeho vlastnú škodu často sklame.


Získajte viac informácií na tému: Mars v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥